Zapowiedziano GRID Legends; nowa odsłona cyklu zaoferuje tryb fabularny

GRID Legends będzie bardzo rozbudowanym projektem. Zaoferuje ono ponad 100 samochodów oraz ponad 130 rozmaitych tras.

@ 22.07.2021, 21:05
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, xbox one, ps5, xbox x/s

Zapowiedziano GRID Legends; nowa odsłona cyklu zaoferuje tryb fabularny

Firma Codemasters ujawniła kolejną odsłonę cyklu GRID. Projekt zatytułowany GRID Legends będzie miał swoją premierę w 2022 roku, a z opublikowanych informacji wynika, że zaoferuje on ponad 100 samochodów, ponad 130 przejazdów oraz specjalny edytor, dzięki któremu będziemy w stanie przygotować własne wydarzenia. Grać będziemy na konsolach oraz komputerach osobistych.

Jedną z najważniejszych nowości w GRID Legends ma być całkiem świeży tryb fabularny, przypominający ten opracowany na potrzeby F1 2021. Mimo że szczegółów nie zdradzono, scenariusz będzie oparty na rozmaitych wydarzeniach sportowych, w których będziemy musieli brać udział, by zwyciężyć. Fabuła będzie oczywiście zawierać scenki przerywnikowe i wszystko to, co potrzebne do opowiedzenia solidnej historii.

GRID Legends, jak wspomniałem, zaoferuje ponad 100 samochodów. Będą to tzw. Big Rigs, auta służące do driftowania, samochody elektryczne oraz tzw. superauta. Gdy zdecydujemy się na jakiś z nich, będziemy mogli wybrać spośród ponad 130 różnych przejazdów, zarówno w postaci okrążeń, jak tras. Co ważne, przejazdy będą się zmieniać w zależności od warunków pogodowych oraz pory dnia. Wezmą też w nich inni gracze.

Więcej informacji na temat GRID Legends będziemy mieć dla Was w przyszłości, a póki co spójrzcie na poniższy odtwarzacz. Zawiera on wideo ujawniające grę.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?