Komentowany gameplay z The Surge 2

Twórcy The Surge 2 prezentują nowe elementy gry, m.in. system wiadomości dla innych graczy.

@ 27.06.2019, 17:36
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, xbox one

Studio Deck13 przygotowała całkiem nowy materiał filmowy, ukazujący jego najnowsze dzieło, grę The Surge 2. Wideo prezentuje rozgrywkę, a żeby było ciekawiej, opatrzono je komentarzem jednego z twórców. To, co widzimy na ekranie, opisuje szef projektu, Adam Hetenyi.

Jak widać poniżej, The Surge 2 zdaje się być bardziej zróżnicowane i dopracowane w stosunku do pierwowzoru. Na tym konkretnym filmie możemy zobaczyć wycinek jednej z map, na którym protagonista sieje spustoszenie pośród przeciwników, rozmawia z postaciami niezależnymi, gromadzi wyposażenie, a nawet stawia czoła bossowi.

W The Surge 2, podobnie w jak cyklu Dark Souls, możliwe będzie zostawianie wiadomości dla innych graczy - coś, czego wcześniej nie było. Notki tego typu mogą stanowić albo podpowiedź albo zmyłkę dla innych grających. Stanowią więc całkiem interesujący sposób na uatrakcyjnienie zabawy.

Inną ciekawą mechaniką jest kierunkowe blokowanie. Chodzi o to, że jeśli odpowiednio rozpoznamy miejsce, z którego nadchodzi cios, będziemy w stanie zablokować go w 100%, a przy okazji nawet delikatnie uszkodzić wroga. Odpowiedni moment wyprowadzenia bloku otworzy nam też szansę na kontratak.

Premiera The Surge zaplanowana została na dzień 24 września bieżącego roku. Grać będziemy na PC, PS4 oraz Xboksie One.


Sprawdź także:

The Surge 2

Premiera: 24 września 2019
PC, PS4, XBOX ONE

The Surge 2 to kontynuacja futurystycznej gry akcji z elementami RPG, reprezentująca mechaniki rozgrywki zbliżone do cyklu Dark Souls czyli tzw. "soulslike". Za projekt p...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?