Heavy Rain na PC już dostępne

Heavy Rain debiutowało w sklepie Epic Games.

@ 25.06.2019, 09:37
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc

Właściciele konsol marki PlayStation od kilku dobrych lat cieszą się projektami opracowywanymi przez studio Quantic Dream. Jako że ekipa niedawno wyszła spod skrzydeł Sony, obiecała wypuszczenie na rynek swoich flagowych projektów. Jednym z nich jest thriller Heavy Rain.

Jeśli chcieliście zagrać w ten wyjątkowy tytuł, macie już ku temu okazję – pod warunkiem, że dysponujecie komputerem spełniającym jego wymagania sprzętowe. Jeśli tak jest, chcę zwrócić Waszą uwagę na fakt, iż Heavy Rain dla PC jest już dostępne w sprzedaży.

W grze wcielamy się w cztery różne postaci, starające się rozwiązać zagadkę seryjnego mordercy, tzw. Zabójcy Origami. Przy okazji spróbujemy też nie dopuścić do kolejnego morderstwa, co wcale nie będzie takie łatwe, a nasze wybory obarczone są konsekwencjami.

Heavy Rain nabędziecie w sklepie Epic Games za mniej więcej 80 zł. Jako że deweloperzy nie poszli na łatwiznę, konwersja dla blaszaków oferuje lepsze tekstury, rozdzielczość 4K, wsparcie dla ekranów o znacznej szerokości, a także 60 klatek na sekundę.

Pamiętajcie, że niebawem będziecie mogli ograć kolejne dzieła studia Quantic Dream. Do sklepów powędruje bowiem również Beyond: Dwie Dusze oraz Detroit: Become Human. W oczekiwaniu, spójrzcie na zwiastun premierowy Heavy Rain i koniecznie rozważcie zakup projektu.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?