Do Gran Turismo Sport trafia deszcz

Gran Turismo Sport otrzymało kolejną aktualizację zawartości.

@ 25.06.2019, 10:50
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
ps4

Mimo że Gran Turismo Sport nie było w stanie wprowadzić w osłupienie fanów wirtualnego ścigania się, projekt w miarę upływu czasu istotnie się rozwinął. Deweloperzy bezustannie go aktualizują, co sprawia, że z miesiąca na miesiąc jest coraz lepszy.

Właśnie się dowiedzieliśmy, że do Gran Turismo Sport dodany został jeden dość istotny element, wpływający znacząco na rozgrywkę. Chodzi o deszcz, którego do tej pory na wirtualnych torach wyścigowych nie byliśmy w stanie doświadczyć.

Jeśli odinstalowaliście już dzieło Polyphony Digital z dysku PlayStation 4, to spójrzcie koniecznie na poniższy materiał filmowy. Twórcy prezentują na nim tor Red Bull Ring spowity chmurami oraz deszczową aurą. Dzięki temu ściganie się jest bardziej wymagające niż dotychczas.

Gran Turismo Sport dostępne jest obecnie wyłącznie na PlayStation 4. W tym momencie nie wiemy jak długo deweloperzy wspierać będą swoje dzieło, aczkolwiek widać, że plany mają długofalowe, co dobrze wróży na przyszłość.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosdabi132   @   11:10, 25.06.2019
Można tylko napisać - nareszcie. Aż dziwne że takiej opcji nie było na premierę. Mam Gran Turismo Sport zainstalowane na swojej PS4, chętnie sprawdzę jak jeździ się w czasie deszczu.
1 kudosshuwar   @   11:18, 25.06.2019
Co tak wszyscy w ten deszcz inwestują? Gorąco im czy jak? Uśmiech
0 kudosdenilson   @   12:37, 28.06.2019
@Shuwar Jak gorąco to może od razu w burzę śnieżną?

Skoro dodali deszcz, to następnym krokiem niech będzie dodanie wpływu zapylenia asfaltu na trakcję aut. W połączeniu z deszczem byłoby ciekawie.