Heavy Rain (PC) - okladka

Heavy Rain (PC)

Premiera:
24 czerwca 2019
Premiera PL:
24 czerwca 2019
Platformy:
Gatunek:
Przygodowa
Język:
Producent:
Wydawca:
Dystrybutor:
brak danych
Strona:
brak danych

ObserwujMam (10)Gram (0)Ukończone (7)Kupię (4)

Opis Heavy Rain (PC)
Kawira @ 11:55 31.03.2019
Maciej "Kawira" Domański

Śr. długość gry: 23h 0min

+ czaswięcej

Heavy Rain jest grą przygodową inspirowaną głównie poprzednim tytułem studia odpowiedzialnego za owy produkt - Fahrenheit. Do tego ostatniego właśnie gra jest najbardziej podobna poprzez zastosowanie podobnego systemu prowadzenia postaci. Tak samo tutaj ważne będzie utrzymanie głównego bohatera w odpowiedniej kondycji psychicznej. Trzeba stale dbać o to, aby posiadał mentalną równowagę i tym samym był gotowy do wykonywania dramatycznych działań.

W Heavy Rain nie kontrolujemy jedynie jednej postaci, a czterech głównych bohaterów. Każdy z nich posiada nieco odmienną historię, a wszystkie składają się w logiczną całość. Co ciekawe, śmierć jednego z protegowanych nie oznacza końca zabawy. Gracz będzie musiał po prostu kontynuować bez wszystkich potrzebnych informacji. Te natomiast stanowią kluczowy element do rozwiązania zagadki kryminalnej niejakiego "Mordercy z Origami" - psychopaty, który przy każdej swej ofierze zostawia wykonaną z papieru figurkę.

Heavy Rain wyróżnia się, jak stwierdza sam producent, oprawą o specjalnej jakości, będącą najbliżej fotorealizmu, jak to tylko możliwe. Przełomowe jest zastosowanie najbardziej zaawansowanych nowinek w obliczaniu fizyki występującej w grze. W żadnym innym tytule przykładowo nie pojawiły się krople łez spływające po policzkach postaci. Sama oprawa również winna zadowolić każdego posiadacza konsoli PS3. Warto zaznaczyć, iż tylko na tę platformę dostępny będzie projekt.

Wymagania: Twórcy gry Heavy Rain ujawnili jej wymagania sprzętowe. Szczegóły dostępne są w zakładce wymagań naszej encyklopedii.
PEGI: Od 18 latZawiera przemocZawiera mocny język
Screeny z Heavy Rain (PC)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?