Detroit: Become Human (PC) - okladka

Detroit: Become Human (PC)

Premiera:
12 grudnia 2019
Premiera PL:
12 grudnia 2019
Platformy:
Gatunek:
Przygodowa / Akcja
Język:
Producent:
Wydawca:
Dystrybutor:
brak danych
Strona:
brak danych

ObserwujMam (11)Gram (2)Ukończone (8)Kupię (1)

Opis Detroit: Become Human (PC)
Kawira @ 12:11 02.04.2019
Maciej "Kawira" Domański

Śr. długość gry: 11h 17min

+ czaswięcej

Detroit: Become Human to kolejna produkcja cenionego studia Quantic Dream, ojców Heavy Rain czy Beyond: Dwie Dusze. Podobnie jak w przypadku poprzedni dzieł, Detroit również jest przygodówką z elementami akcji oraz tytułów reprezentujących gatunek zręcznościowych. Nacisk postawiony jest na opowiadaną historię oraz wybory moralne, które gracz podejmuje na każdym kroku swojej przygody, a które mają wpływ na późniejsze losy bohaterów pierwszo- i drugoplanowych.

Detroit: Become Human prezentuje historię androida o imieniu Kara, którego pierwszy raz ujrzeliśmy w demie technologicznym wydanym w 2012 roku z myślą o PlayStation 3. Twórcy wówczas pracowali nad wspomnianym Beyond, ale najwyraźniej, wykreowana na potrzeby pokazówki, postać na tyle przypadła im do gustu, że postanowili finalnie osadzić ją w kolejnej grze.

Detroit: Become Human porusza kwestię człowieczeństwa, starając się odpowiedzieć na pytanie: Co tak naprawdę znaczy być człowiekiem? Android Kara, w wyniku pewnych wydarzeń, trafia z taśmy fabrycznej do codziennego świata. Nie byłoby w tym nic nadzwyczaj dziwnego, wszak w przygotowanym przez Quantic Dream świecie roboty żyją razem z ludźmi, lecz Kara z jakiegoś bliżej nieznanego powodu posiada uczucia.

Akcja gry toczy się w tytułowym mieście Detroit, w dość odległej przyszłości. Rozgrywka przypomina poprzednie produkcje ekipy Davida Cage'a, co oznacza interaktywną opowieść, na wzór poprzednich gier studia Quantic Dream.

Wymagania: Twórcy gry Detroit: Become Human ujawnili jej wymagania sprzętowe. Szczegóły dostępne są w zakładce wymagań naszej encyklopedii.
PEGI: Od 18 lat
Screeny z Detroit: Become Human (PC)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosshuwar   @   07:10, 10.06.2022
Niesamowity tytuł! Wreszcie coś nieszablonowego, ciekawego, jadąca po emocjach. Brakowało mi takiej gry, która proponuję zupełnie inną rozrywkę, niż wieczne kopie tych samych pomysłów. Historia wciąga tak bardzo, że cały czas zastanawiasz się, jak to się dalej potoczy. Często po zakończeniu rozdziału długo siedziałem przed kompem z rozdziawioną paszczą, albo ze sporymi emocjami w głowie.

Dla mnie to konieczny Must Have dla każdego gracza.
1 kudosBarbarella.   @   07:35, 10.06.2022
Quantic Dream specjalizuje się właśnie w takich ciekawych , nieszablonowych grach .Ja co prawda na razie grałam tylko w znakomitego Fahrenheita ale Heavy Rain , Beyond Dwie Dusze i Detroit Become Human są jak najbardziej w kręgu moich zainteresowań.