Final Fantasy VII Remake zadebiutuje na PlayStation 5

Final Fantasy VII Remake jest tak rozległy, że robią go połowę generacji i już teraz wiedzą, że pojawi się również na kolejnym sprzęcie Sony.

@ 14.06.2019, 18:32
Patryk "juve" Jankowski
Jestem szczęśliwym, wieloletnim i oddanym użytkownikiem konsol PlayStation. Lubię dopracowane, rozbudowane i ambitne gry wideo z najwyższej półki. Osobiście znam Solid Snake'a, z Larą Croft umawiałem się na randki i mieszkam w Residencji. Rzekłem.
inne, ps4

W sieci pojawiły się bardzo interesujące informacje dotyczące Final Fantasy VII Remake. Square Enix zamierza wydać ten tytuł również na kolejnej konsoli PlayStation.

W sprawie niezwykle oczekiwanego remaku i jego przyszłości wypowiedział się Yosuke Matsuda, który został zapytany przez dziennikarzy Game Informera o nową generację. Prezes i dyrektor generalny Square Enix podkreślił, że jest przekonany, iż zespół rozwija grę w taki sposób, by można było w nią zagrać na obu generacjach.

"Wierzę, że nasze zespoły przygotowały produkcję w taki sposób, by wspierała ona zarówno konsole następnej, jak i aktualnej generacji".

Japoński twórca podkreślił, że nie martwi się kwestiami sprzętowymi, zaś produkcja będzie dostępna na obu generacjach. Nie możemy oczywiście zapomnieć, że PlayStation 5 otrzyma również opcję wstecznej kompatybilności, jednak wciąż nie wiemy, czy w tym wypadku Square Enix zaoferuje możliwość rozgrywki w wersję z PlayStation 5 czy zdecyduje się na stworzenie zupełnie nowego wydania.

Wokół samej gry robi się bardzo interesująco. Ostatnio również dowiedzieliśmy się, że prawdopodobnie powstaje już kolejny epizod tej ogromnej przygody.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?