E3 '19: Mamy kolejny zwiastun The Surge 2

Deweloperzy The Surge 2 chwalą się zaawansowanym systemem walki gry.

@ 11.06.2019, 19:41
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, xbox one

Premiera The Surge 2 zaplanowana została na dzień 24 września bieżącego roku, co znaczy, że już niebawem będziemy mogli zagrać w najnowsze dzieło studia Deck13. Póki co, zapoznajcie się natomiast z najnowszym jego zwiastunem, opublikowanym z okazji targów E3 2019.

Akcja The Surge 2 toczy się w Jericho City, a jako wojownik wyposażony w specjalny kombinezon stajemy do walki z napotkanymi oponentami, poprawiamy swoje umiejętności i realizujemy coraz bardziej skomplikowane zlecenia. Każde kończy się oczywiście pojedynkiem z mocno wypasionym bossem.

Na widocznym poniżej zwiastunie deweloperzy chwalą się najważniejszymi elementami The Surge 2. Są to oczywiście różnej maści bronie, które jesteśmy w stanie wykorzystywać, aby skutecznie eksploatować wszelkie słabości napotkanych przeciwników.

Rzućcie okiem na odtwarzacz i pamiętajcie, że premiera The Surge 2 zaplanowana została na 24 września. Grać będziemy na komputerach osobistych oraz konsolach Xbox One i PlayStation 4.


Sprawdź także:

The Surge 2

Premiera: 24 września 2019
PC, PS4, XBOX ONE

The Surge 2 to kontynuacja futurystycznej gry akcji z elementami RPG, reprezentująca mechaniki rozgrywki zbliżone do cyklu Dark Souls czyli tzw. "soulslike". Za projekt p...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosMicMus123456789   @   20:20, 11.06.2019
Ciekawe czy w grze będzie jakieś nawiązanie do jedynki, trochę liczyłem na bezpośrednią kontynuację.