E3 '19: Zwiastun ukazujący Marvel's Avengers

Poznaliśmy też datę premiery Marvel's Avengers.

@ 11.06.2019, 19:17
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, xbox one

Wielu graczy wyczekiwało na pierwsze informacje dotyczące zapowiedzianego jakiś czas temu Marvel's Avengers. Projekt wydany na rynku zostanie przez Square Enix, a za jego powstanie odpowiada Crystal Dynamics - twórcy cyklu Tomb Raider. Oznacza to, że oczekiwania są wysokie.

Podczas konferencji Square Enix na targach E3 2019 mogliśmy po raz pierwszy rzucić okiem na najnowsze dzieło Crystal Dynamics. Deweloperzy przybyli na imprezę ze zwiastunem, w którym widzimy jak grupa Avengersów stara się nie dopuścić do katastrofy na pobliskim moście.

Zwiastun nie jest niestety oparty na rozgrywce, a jedynie poskładany z elementów stanowiących część gameplayu. W rezultacie nie do końca jesteśmy pewni z czym mamy do czynienia. Czy Marvel's Avengers będą przygodową grą akcji? Czy może postawi na sekwencje QTE? Nie sposób powiedzieć.

Z tego, co ujawniono, grać będziemy jako Kapitan Ameryka, Thor, Hulk, Czarna Wdowa oraz Iron Man, czyli oryginalni Avengersi. W obsadzie słychać natomiast głosy wielu znanych i lubianych aktorów, w tym Troya Bakera i Nolana Northa.

Premiera Marvel's Avengers zaplanowana została na dzień 15 maja 2020 roku. Grać będziemy na komputerach osobistych, konsolach PS4 i Xbox One, a także na platformie Stadia.


Sprawdź także:

Marvel's Avengers

Premiera: 15 maja 2020
PC, PS4, XBOX ONE

Marvel's Avengers to gra akcji z superbohaterami w roli głównej. Za projekt odpowiada studio Crystal Dynamics, które słynie z rebootu serii Tomb Raider.Fabuła rozgrywa si...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosMicMus123456789   @   20:22, 11.06.2019
Może to tylko przypadek, ale Iron Man lata zupełnie jak javeliny w Anthem Dumny
0 kudosTheCerbis   @   21:12, 11.06.2019
Cytat: Wiadomość
Z tego, co ujawniono, grać będziemy jako Kapitan Ameryka
Chyba niezbyt długo.

Jakieś nijakie te modele postaci.
0 kudosSadzio   @   09:29, 15.06.2019
Jak na ,,Marvel's Avengers" to postacie coś niepodobne do siebie.. smuci też brak filmowej ścieżki dźwiękowej. Szkoda, że nie poszli w tym kierunku, bo było by to epickie, a tak ocena spada z automatu o 2 oczka Uśmiech