E3 '19: Zapowiedziano nowy tytuł od Ninja Theory - multiplayerowy Bleeding Edge

Najnowsze dzieło nabytego w zeszłym roku przez Microsoft studia Ninja Theory to drużynowa rozwałka pod tytułem Bleeding Edge.

@ 10.06.2019, 00:12
Kacper "Itchytude" Kutelski
I AM ERROR.
pc, xbox one

Podobnie jak podczas swojej zeszłorocznej prezentacji z okazji targów E3, Microsoft znów skupił się w dużej mierze na szybkim wystrzeliwaniu zwiastunów nowych gier w stronę oglądających wydarzenie graczy. Jednym z pierwszych był trailer najnowszej produkcji studia Ninja Theory, które na swoje dobre imię zapracowało za sprawą m.in. wydanego w 2017 roku, nietuzinkowego Hellblade: Senua's Sacrifice. Tym razem będziemy mieć do czynienia ze zgoła odmienną filozofią rozgrywki, bowiem omawiany projekt (noszący tytuł Bleeding Edge) będzie stawiać na intensywne, drużynowe pojedynki PvP, potwierdzając jednocześnie przecieki sprzed kilku dni.

Wnioskując po pierwszych informacjach ujawnionych w trakcie oficjalnej prezentacji, główną atrakcję w Bleeding Edge stanowić będą sieciowe pojedynki czteroosobowych drużyn. Choć na pierwszy rzut oka gra przywodzi na myśl modne ostatnimi czasy "hero shootery" w stylu Overwatcha czy Battleborna, tak Ninja Theory postarało się zapewnić tytułowi drobny twist, skupiając pojedynki wokół wariackiej wymiany szlagów w zwarciu. Nad ostateczną jakością systemu walki czuwać ma zresztą Rahni Tucker - człowiek odpowiedzialny za system walki z DmC, stworzonego przez to samo studio. Wspomniany trailer przygotowany na potrzeby prezentacji Microsoftu zademonstrował pokrótce podstawowe założenia rozgrywki oraz mocno... osobliwe projekty dostępnych w tytule postaci. Możecie go zobaczyć poniżej.

Gracze, którzy są zainteresowani dalszymi najnowszego dzieła studia Ninja Theory nie będą musiały długo czekać na możliwość jej własnoręcznego ogrania. Zapowiedzi Bleeding Edge towarzyszyło bowiem także odsłonięcie daty startu testów wersji alpha gry na PC-tach, przewidzianej już na 27 czerwca bieżącego roku. Aby wziąć w niej udział konieczne będzie zarejestrowanie się na oficjalnej stronie gry. Data premiery finalnej wersji produkcji pozostaje jednak nieznana.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosshuwar   @   07:57, 10.06.2019
No nie... Ninje Teorie... nie idźcie tą drogą Smutny
0 kudoskrzywy_banen   @   11:21, 10.06.2019
Może będzie fajny gameplay, ale szału nie ma. Plus jest taki ze robią to od jakiegoś czasu a od przejęcie przez ms robią coś innego (przynajmniej tak mówili na konferencji), więc jest nadzieja na coś dla jednego gracza.
0 kudosshuwar   @   11:29, 10.06.2019
No oby, bo po Hellblade mają spore doświadczenie.