Overwatch (PC) - okladka

Overwatch (PC)

Premiera:
24 maja 2016
Premiera PL:
24 maja 2016
Platformy:
Gatunek:
Strzelanka
Język:
Dystrybutor:
Strona:

ObserwujMam (35)Gram (20)Ukończone (4)Kupię (10)

Opis Overwatch (PC)
zvarownik @ 10:39 08.11.2014
Kamil "zvarownik" Zwijacz

Śr. długość gry: 138h 15min

+ czaswięcej

Overwatch to kolejna gra studia Blizzard Entertainment znanego z takich produkcji jak Diablo, World of Warcraft, Heroes of the Storm czy też Hearthstone: Heroes of Warcraft.

Historia zawarta w grze opowiada o zmaganiach przeróżnych bohaterów, walczących w świecie ogarniętym konfliktem. Dawno temu globalna wojna została zażegnana dzięki organizacji OVERWATCH, jednak po latach jej siła osłabła i zagrożenie powróciło.

W Overwatch znalazło się wielu rozmaitych bohaterów, w tym kobieta potrafiąca podróżować w czasie, wojownik chroniony przez masywną zbroję czy też mnich-robot. Każdy z herosów posiada własny zestaw umiejętności, zaprojektowanych w taki sposób, by osiągnąć maksymalną skuteczność bojową, współpracując w drużynie. Kooperacja jest bowiem kluczem do sukcesu, a poszczególni członkowie teamu muszą się wzajemnie uzupełniać.

Zabawa odbywa się w kilku trybach, w tym Ładunek (należy dostarczyć przedmiot do wyznaczonego miejsca) i Przejęcie punktu (walka o kontrolowanie celów strategicznych - jedna ekipa atakuje, druga się broni). Deweloperzy regularnie udostępniają również nową zawartość w ramach darmowych aktualizacji.

Overwatch działa na w pełni trójwymiarowym silniku graficznym, generującym przyjemną dla oka, przejrzystą i efektowną oprawę wizualną. Całość uzupełniają sugestywne efekty dźwiękowe oraz dynamiczna muzyka.

Wymagania: Twórcy gry Overwatch ujawnili jej wymagania sprzętowe. Szczegóły dostępne są w zakładce wymagań naszej encyklopedii.
PEGI: Od 16 latZawiera przemocZawiera kontrolowane rozgrywki sieciowe
Screeny z Overwatch (PC)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosTheCerbis   @   10:00, 20.07.2016
A mnie ani trochę nie ciągnie, zwłaszcza za cenę jaką sobie życzą. Ogólnie gry Blizzarda do mnie nie przemawiają i nie widzę w nich zbytnio nic wartego uwagi, choć jestem świadom wpływu tego producenta na historię elektronicznej rozrywki.
0 kudosJackieR3   @   10:11, 20.07.2016
No bo to takie napierdzielanie bez fabuły ,refleksji i wszystkiego czego potrzebuje homo sapiens. Zadziorny