E3 '19: Nowy Xbox to Scarlett? Microsoft ukrył tajną wiadomość na Instagramie

Kilka dni przed konferencją, Microsoft publikował krótkie filmiki na swoim Instagramie. Na nich była ukryta wiadomość - ciąg liter, który okazał się być kolorem zapisanym w formacie RGB. Jaki to kolor? Szkarłatny!

@ 09.06.2019, 13:40
Mateusz "Materdea" Trochonowicz
Wielbiciel literatury przez małe p, gier przez duże G, a także muzyki (tu już bez wyróżnień). Do tego klasyczna męska elegancja, savouir-vivre i szeroko pojęta estetyka. Kontakt: m.trochonowicz@miastogier.pl
xbox one

Wiele wskazuje na to, że firma Microsoft podczas dzisiejszej konferencji na targach E3 zaprezentuje światu swoją nową konsolę. I ostatni przeciek, a właściwie to easter egg odkryty przez jednego z fanów na Twitterze, wskazuje, że będzie to Xbox Scarlett!

Kilka dni temu MS prezentował na swoim koncie na platformie Instagram kilkusekundowe filmiki promujące konferencję, która właśnie dziś odbędzie się na targach E3. W trakcie nich po lewej stronie ukazywało się kilka - pozornie niezwiązane ze sobą - liter. Po zestawieniu ich razem wychodził następujący ciąg znaków: R 255 G36 B0. Jest to kolor zapisany w formacie RGB - a konkretnie szkarłatny! Pomysł przedstawił użytkownik Twittera ukrywający się pod pseudonimem C.B.K.

Nie wiemy jednak co z wcześniejszymi plotkami dotyczącymi dwóch wersji nowego Xboksa. Miały to być modele Anaconda (lepsza grafika i więcej pamięci RAM) oraz Lockhart. Na szczęście wszystko rozwiąże się dziś o godzinie 22 naszego czasu - na ten czas zaplanowano konferencję giganta z Redmond.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?