Control - nowy efekciarski gameplay z gry Remedy Entertainment

Rozgrywka z najnowszej gry twórców Maxa Payne'a prezentuje się bardzo dobrze. Control to nie tylko świetna grafika, ale również ciekawie zaprezentowana akcja.

@ 26.03.2019, 19:22
Patryk "juve" Jankowski
Jestem szczęśliwym, wieloletnim i oddanym użytkownikiem konsol PlayStation. Lubię dopracowane, rozbudowane i ambitne gry wideo z najwyższej półki. Osobiście znam Solid Snake'a, z Larą Croft umawiałem się na randki i mieszkam w Residencji. Rzekłem.
pc, ps4, xbox one

W sieci pojawiły się najnowsze materiały przedstawiające grę Control od studia Remedy Entertainment. Twórcy przygód upadłego policjanta sprzed laty wprowadzają na rynek nową, niemniej interesującą markę.

Wspomniana gra to trzecioosobowa strzelanina, a raczej przygodówka w klimatach science-fiction, nie strojąca od wymian ognia, fajerwerków, zabawy z wybuchami, ogniem oraz upływającym czasem. Rozgrywka jest bardzo charakterystyczna i bazuje na motywach igrania z fizyką oraz czasem, do czego przyzwyczaił nas twórca gry - Sam Lake - w przeszłości.

Problemem jest podobno sztuczna inteligencja przeciwników. Rywale sporadycznie wpadają bezmyślnie pod celownik naszej bohaterki. Mimo to, od strony graficznej produkcja prezentuje bardzo wysoki poziom.

Control oficjalnie zadebiutuje na PlayStation 4, Xboksie One oraz komputerach osobistych już 27 sierpnia 2019.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosLoczek3545   @   10:45, 27.03.2019
Szczerze nie rozumiem tych zachwytów nad kolejnymi materiałami z owej produkcji Dumny . Bardziej wygląda mi to po prostu na jakiś pokaz silnika, niż finalna gra, ale zobaczymy Uśmiech .
0 kudosTheCerbis   @   12:34, 27.03.2019
Ja tam czekam na możliwość zagrania Jesse, choć nie wiem czy na tyle, by kupić w EGS. Zobaczymy jak będzie stała pudełkowa wersja, bo Quantum Break Timeless Collector's Edition mam na Steama.
0 kudosdabi132   @   17:56, 27.03.2019
Cytat: TheCerbis
Zobaczymy jak będzie stała pudełkowa wersja, bo Quantum Break Timeless Collector's Edition mam na Steama.

Ja też jestem ciekaw czy pokuszą się o wydanie pudełkowe z kluczem Steam po roku. Dobrze by było również gdyby postarali się o polską lokalizację Już nie mówię o dubbingu, ale przynajmniej napisy.
0 kudosDirian   @   19:25, 27.03.2019
Quantum Break swoją powtarzalnością i miałkością gameplayu zanudziło mnie na śmierć. Control wygląda jak kopia QB, nawet graficznie nie widać większego postępu. Odpuszczam.
0 kudospetrucci109   @   08:47, 28.03.2019
Moim zdaniem wygląda to całkiem ciekawie. Nie grałem co prawda w QB, więc się nie wypowiadam ale jeśli będzie chociaż w połowie tak dobre jak Alan Wake to warto będzie zagrać.
Dodaj Odpowiedź