Borderlands 3 oraz kolejne Brothers in Arms zostaną pokazane, gdy studio będzie gotowe

Potwierdził to szef Gearbox, Randy Pitchford.

@ 05.03.2019, 11:25
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, xbox one

Borderlands 3 oraz kolejne Brothers in Arms zostaną pokazane, gdy studio będzie gotowe

Studio Gearbox jest od dłuższego czasu względnie ciche. Wszyscy wiedzą, że ekipa pracuje nad Borderlands 3, a także kolejną (piątą) odsłoną cyklu Brothers in Arms, nie jest jednak jeszcze gotowa na to, by cokolwiek oficjalnie zapowiedzieć, tym bardziej pokazać.

Szef Gearbox, Randy Pitchford, postanowił odpowiedzieć niedawno na Twitterze na kilka pytań graczy. Wśród nich pojawiły się oczywiście Borderlands 3, a także kolejne Brothers in Arms. Czy dowiedzieliśmy się czegoś więcej? Niestety nie.

"Przepraszam, ale nie mam jeszcze odpowiedzi. Pracujemy nad czymś. Nie mogę się doczekać, aż będziemy gotowi na zapowiedź", napisał Pitchford w związku z następną częścią Brothers in Arms.

"Nie jest to żadną tajemnicą, że przygotowujemy gry, w tym także tytuły z cyklu Borderlands. Nie kontroluję tego, czym zmartwieni są ludzie. Ja martwię się o to, aby stworzyć dobrą rozrywkę, a zapowiedzi nadejdą, gdy będą gotowe", przeczytaliśmy w odpowiedzi na pytanie dotyczące Borderlands 3 oraz tego, że gracze zmartwieni są brakiem informacji.

Z ostatnich doniesień wynika, że nowe projekty Gearbox ujawnione zostaną podczas imprezy PAX East. Nie wiemy jednak czy faktycznie tak będzie oraz jakie gry będzie nam dane zobaczyć.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosdabi132   @   12:03, 05.03.2019
A czy seria Brothers in Arms nie składała się z trzech odsłon głównej serii? Więc skąd piąta?
0 kudosTheCerbis   @   12:21, 05.03.2019
1. Brothers in Arms: Road to Hill 30
2. Brothers in Arms: Earned in Blood
3. Brothers in Arms: Hell's Highway

Wychodzą trzy tytuły.

4. Brothers in Arms: D-Day (PSP)
5. Brothers in Arms: DS (NDS)
6. Brothers in Arms: Double Time (Wii)
7. Brothers in Arms 3: Sons of War (Mob)

Z pomniejszymi wychodzi siedem.

Były jeszcze prace nad Furious 4 (zręcznościowy co-op), ale nic z tego nie wyszło.
0 kudosdabi132   @   12:45, 05.03.2019
@TheCerbis: no ja nie liczę pomniejszych tylko te główne, a projekt Furious to totalna pomyłka była.
0 kudosGuilder   @   12:56, 05.03.2019
Może się po prostu naczelny pomylił, to się przecież zdarza każdemu. Tak czy siak, o ile na Borderlands 3 czekam (tylko muszę nadrobić zaległości w postaci pre-sequela) tak na Borthers in Arms już niespecjalnie. Kupiłem za dychę całą trylogię jakieś parę miesięcy temu i Road to Hill 30 mnie wymęczyło niemiłosiernie. Nie wiem, czy to kwestia wieku gry czy jednak mechanika mi nie podpasowała, ale odliczałem misje do końca, byleby to odhaczyć.
0 kudosRonaldo_   @   15:28, 05.03.2019
A już myślałem, że nie powstanie nowa część..
Czekam z niecierpliwością.
Dodaj Odpowiedź