Mortal Kombat 11 - ruszyła przedsprzedaż edycji specjalnych

W zależności od wybranego sklepu, otrzymacie inny bonus.

@ 05.03.2019, 19:13
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, switch, ps4, xbox one

Firma Cenega przygotowała specjalną ofertę przedsprzedażową dla gry Mortal Kombat 11. Jeśli zdecydujecie się nabyć najnowszy projekt studia NetherRealm już teraz, zgarniecie za to różne gadżety z gry.

Specjalna edycja przedsprzedażowa Mortal Kombat 11 dostępna jest tylko w wybranych sklepach. W zależności od tego, w którym robicie zakupy, dostaniecie nieco inny bonus. Ponadto będziecie mieć dostęp do specjalnej wersji beta (na PS4 i X1) przedsięwzięcia i otrzymacie grywalną postać Shao Kahna.

Poniżej rozpiska bonusów, w zależności od sklepu:

  • Czapka z motywem z gry w sklepach sieci Media Expert;
  • Brelok, który jest jednocześnie otwieraczem do butelek, w sklepach sieci Euro RTV AGD;
  • Koszulka z motywem z gry w sklepach sieci Media Markt.

Mortal Kombat 11 dostępne będzie od 23 kwietnia w polskiej (napisy) oraz angielskiej wersji językowej. Ukaże się ono na komputerach osobistych (wymagania) oraz konsolach Xbox One i PlayStation 4. Kupić możecie wydanie standardowe, premium oraz specjalne, kolekcjonerskie, zwane Kollektor’s Edition.

W nieco późniejszym terminie zadebiutuje także wydanie dla Nintendo Switch.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?