Gearbox chciałoby wrócić do Brothers In Arms

Niestety nadal nie mamy zapowiedzi kontynuacji serii Brothers In Arms.

@ 20.11.2019, 11:49
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, inne, ps4, xbox one

Gearbox chciałoby wrócić do Brothers In Arms

Temat serii Brothers In Arms regularnie trafia na nasze łamy. Niestety do tej pory nie mamy żadnych konkretów na temat ewentualnej kontynuacji cyklu, choć deweloperzy chętnie by takową przygotowali.

Brothers In Arms to taktyczny FPS, w którym kluczową rolę odgrywało umiejętne rozmieszczenie posiadanych jednostek, a potem sprawne przemieszczanie się po polu bitwy i eliminowanie napotkanych wrogów. Bardzo realistyczne podejście do toczonych pojedynków przypadło wielu graczom do gustu.

Niestety od kilku lat nie zadebiutowała żadna kolejna część Brothers In Arms i nic nie wskazuje na to, aby w najbliższym czasie miało się to zmienić. Twórcy projektu chętnie jednak by do niego powrócili, o czym dowiedzieliśmy się od producenta, Randy'ego Varnella.

"Bardzo chcielibyśmy coś tam zrobić [w tym uniwersum]", powiedział Varnell w rozmowie z ekipą Wccftech, zapytany o to czy marka Brothers In Arms jest wciąż żywa, a twórcy nią zainteresowani.

Czy coś wyniknie z powyższego? Na razie w sieci krążą jedynie plotki dotyczące tego, że Gearbox Software pracuje nad kontynuacją Brothers In Arms. Niczego niestety nie potwierdzono.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosRonaldo_   @   14:26, 20.11.2019
No to niech zaczną w końcu działać w tym kierunku, bo sam czekam na nową odsłonę.
0 kudosdabi132   @   21:59, 20.11.2019
Skoro chcą wrócić do Brothers in Arma, to dlaczego tego nie zrobią. Wydaje mi się, że teraz to oni będą ciągnąć serię Borderlands, bo ta się świetnie sprzedaje. Choć pewnie fani (w tym ja) chcieli by zagrać w nowe przygody Matta Bakera.
0 kudosguy_fawkes   @   23:09, 20.11.2019
Też bym chętnie zagrał, bo poprzednie wspominam całkiem miło i cieszę się, że jednak nie pojawiło się Furious 4 - przynajmniej nie jako następne BiA.
0 kudosIgI123   @   09:14, 21.11.2019
Coś mi się zdaje że to nie będzie ,,to samo". Znaczy mało taktyki, akcja, pewnie jakiś open world, dumnie nazwane Brothers in Arms.