Civilization VI - grajcie za darmo przez 2 dni

Wydawca Civilization VI zorganizował specjalną promocję dla fanów cyklu.

@ 12.02.2019, 15:30
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, xbox one

Firma 2K Games postanowiła w dość interesujący sposób uświetnić premierę najnowszego dodatku dla Sid Meier’s Civilization VI, która będzie miała miejsce już za dwa dni. Jeśli zdecydujecie się wziąć udział w inicjatywie, przez dwa dni pogracie w Sid Meier’s Civilization VI całkowicie za darmo.

Aby za darmo pobrać szóstą Cywilizację, udajcie się na łamy Steam, znajdźcie kartę gry i rozpocznijcie jej pobieranie. Jak tylko proces zaciągania danych dobiegnie końca, będziecie mogli rozpocząć zabawę i cieszyć się nią przez dwa kolejne dni.

Co warte odnotowania, mówimy tutaj wyłącznie o edycji podstawowej, do której nie są wliczane żadne dodatki, a zatem ani pierwsze rozszerzenie, Rise and Fall, ani tym bardziej drugie, Gathering Storm. W trakcie inicjatywy sporo taniej kupicie Civilization VI, albowiem przeceniono je o 70%.

Jeśli chodzi o zbliżające się rozszerzenie, Gathering Storm, będzie ono dostępne od najbliższego czwartku dla posiadaczy komputerów osobistych oraz Nintendo Switch.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?