Fortnite na iOS zarobiło już ponad 0,5 mld dolarów

Projekt nadal przyciąga do siebie miliony graczy.

@ 12.02.2019, 16:34
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
mob, inne

Apex Legends wyrasta na solidnego konkurenta Fortnite, mogącego w przyszłości zagrozić nawet jego dominacji. W tym momencie Fortnite raczej nie ma się jednak czego obawiać, a Epic Games nadal może liczyć góry pieniędzy, jakie produkcja dowozi każdego miesiąca.

Sensor Tower donosi, że od premiery Fortnite na urządzeniach działających pod kontrolą systemu iOS zarobiło ono już ponad 0,5 mld dolarów. Każdego dnia Fortnite przeznaczone dla platform mobilnych kontrolowanych przez Apple zarabia średnio około 1,53 mln zielonych.

Zdecydowanie najwięcej studio Epic Games zarobiło na graczach ze Stanów Zjednoczonych - odpowiadają oni za ponad 320 milionów dolarów ze wspomnianej kwoty. Reszta to oczywiście pozostałe regiony świata, w tym m.in. Europa oraz Azja.

Na powyższym sukces gry się oczywiście nie skończy. Niebawem rusza kolejny sezon Fortnite, a wraz z nim zadebiutuje w produkcji całkiem nowa zawartość. Na pewno przyciągnie ona do zabawy kolejnych graczy.

Kończąc nadmienię, że Fortnite jest obecnie dostępne na praktycznie każdej liczącej się platformie. Pamiętajcie, żeby w przypadku wersji PC rzucić okiem na jej wymagania.


Sprawdź także:

Fortnite

Premiera: 25 lipca 2017
PC, PS3, XBOX 360, PS4, XBOX ONE, MOB, SWITCH

Fortnite to kolejna produkcja studia Epic Games, czyli twórców takich klasyków jak Unreal Tournament czy Gears of War. Projekt to pierwsza gra w historii, korzystająca z ...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?