Civilization VI za darmo na Epic Games Store

Firma Epic Games w nowym tygodniu oferuje - za darmo - Civilization VI.

@ 22.05.2020, 11:14
Mateusz "Materdea" Trochonowicz
Wielbiciel literatury przez małe p, gier przez duże G, a także muzyki (tu już bez wyróżnień). Do tego klasyczna męska elegancja, savouir-vivre i szeroko pojęta estetyka. Kontakt: m.trochonowicz@miastogier.pl
pc

Civilization VI za darmo na Epic Games Store

Zeszłotygodniowe rozdawnictwo Grand Theft Auto V na Epic Games Store przeszło chyba najśmielsze oczekiwania - w pewnym momencie serwery platformy nie wytrzymały i trzeba było poczekać kilka godzin, by móc przypisać do swojego konta darmową wersję najnowszego GTA. W tym tygodniu tak efektownie nie jest, aczkolwiek również postawiono na jakość oferowanej gry.

Epic Games bowiem dodało do swojej oferty darmowych produkcji dostępnych na Epic Games Store Civilization VI - najnowszą odsłonę cenionego cyklu strategii od studia Firaxis Games. Niestety, w przypadku popularnej "Civki" otrzymywana wersja jest pozbawiona wszelkich rozszerzeń, które dość znacząco rozbudowały gameplay.

Promocja zbiegła się z debiutem pierwszego DLC z nowej przepustki sezonowej ogłoszonej przed niespełna dwoma tygodniami. W debiutującym rozszerzeniu dostaliśmy dwie nowe nacje - Majów oraz Kolumbijczyków - wraz z towarzyszącymi im liderami, jednostkami, budynkami oraz technologią.

Oferta na darmową kopię Civilization VI obowiązywać będzie do 28 maja!


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?