Sid Meier's Civilization VI Ethiopia DLC na zwiastunie

Sid Meier's Civilization VI Ethiopia DLC na najnowszym zwiastuje pokazuje dodatkowe atrakcje, jakie przygotowali twórcy dodatku.

@ 14.07.2020, 17:25
Patryk "juve" Jankowski
Jestem szczęśliwym, wieloletnim i oddanym użytkownikiem konsol PlayStation. Lubię dopracowane, rozbudowane i ambitne gry wideo z najwyższej półki. Osobiście znam Solid Snake'a, z Larą Croft umawiałem się na randki i mieszkam w Residencji. Rzekłem.
pc, ps4, xbox one

Sid Meier's Civilization VI Ethiopia DLC na zwiastunie

Dodatek Ethiopia do gry Sid Meier's Civilization VI  otrzymał właśnie najnowszy zwiastun promocyjny. Rozszerzenie do kapitalnej strategii już dostępne jest na konsolach i pecetach.

Rdzeniem DLC jest nowa cywilizacja. Etiopia jest przede wszystkim zainteresowana dyplomacją i zyskuje na międzynarodowych szlakach handlowych. Uwzględniono także nowe budynki i dzielnice, jak konsulat i kancelaria. Dodatek to też nowe, barwne postaci.

Fabularne rozszerzenie jest dostępne jako zakup indywidualny lub zintegrowany z przepustką sezonową. Kupując przepustkę otrzymujesz Pakiet Persony dla Teddy'ego Roosevelta i Catherine De Medici, który zawiera nowy wygląd, nowe tło, bonusy oraz nowe jednostki.

Sid Meier's Civilization VI jest już dostępne na PC, Switchu, PlayStation 4 i Xboksie One.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?