Far Cry: New Dawn otrzymało status gold

Oznacza to, że lutowa premiera projektu jest niezagrożona.

@ 22.01.2019, 13:49
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, xbox one

Far Cry: New Dawn trafi do sprzedaży już w przyszłym miesiącu. Jeśli na debiut projektu czekacie, możecie na spokojnie odhaczyć w kalendarzu dzień 15 lutego.

Ubisoft ujawnił, że Far Cry: New Dawn zostało złocone, co znaczy, że proces dewelopingu projektu dobiegł końca. Płyta matka powinna teraz trafić do tłoczni, a stamtąd powędruje na półki sklepowe. Nic już raczej nie wpłynie na ewentualne opóźnienie.

Far Cry: New Dawn to dość luźna kontynuacja Far Cry 5. Jego akcja toczy się jakiś czas po wydarzeniach, jakie miały miejsce na końcu drugiego z wymienionych tytułów. Jako że mamy do czynienia z klimatami post-apokaliptycznymi, istotną rolę odgrywać będzie survival. Antagonistów tym razem jest dwóch: bliźniaczki Mary i Lou.

Premierę Far Cry: New Dawn zaplanowano na dzień 15 lutego bieżącego roku. Grać będziemy na komputerach osobistych oraz konsolach Xbox One i PlayStation 4.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosRonaldo_   @   15:36, 22.01.2019
Na 5 się wynudziłem kompletnie, więc nie zamierzam tego w ogóle ogrywać.
I tak FC 3 najlepsza część. Uśmiech
0 kudosMicMus123456789   @   16:17, 22.01.2019
Piątka mi się podobała, a dodatkowo New Dawn jest tańsze niż inne gry na premierę więc raczej kupię od razu Dumny
0 kudosTheCerbis   @   17:16, 22.01.2019
Cytat: Ronaldo_
Na 5 się wynudziłem kompletnie, więc nie zamierzam tego w ogóle ogrywać.
I tak FC 3 najlepsza część. Uśmiech
Far Cry 3 była najlepszą odsłoną, gdyż było to coś nowego (choć gra dostała niektóre mechaniki zapożyczone z Assassin's Creed). Ubi jedzie ciągle na tym samym schemacie, więc nic dziwnego, że można się wynudzić w końcu.