Far Cry: New Dawn nie sprzedaje się najlepiej, Ubisoft przecenia grę

Dzięki najnowszej ofercie w sklepie Ubisoftu nowe Far Cry kupicie za połowę ceny.

@ 14.03.2019, 09:50
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, xbox one

Z naszej recenzji wynika, że Far Cry: New Dawn to tytuł dobry, ale mocno wtórny i odtwórczy. Najprawdopodobniej z tego względu nie przypadł on do gustu zbyt szerokiemu gronu graczy, a w rezultacie Ubisoft został zmuszony do jego przecenienia.

Jak się właśnie dowiedzieliśmy, w sklepie Ubisoftu grę Far Cry New Dawn nabyć można obecnie za połowę pierwotnej sceny, czyli w okolicy 100 zł. Jako że mówimy tu o sklepie wydawcy, wyprzedaż dotyczy wyłącznie wersji PC oraz wydania dostępnego elektronicznie.

Co zatem z pozostałymi platformami? Sklep Ubisoftu sprzedaje gry na PS4 oraz Xboksa One. Mimo że także i je przeceniono, obniżki nie są tak imponujące, jak w przypadku PC. Jeśli gracie raczej na konsolach, ofert musicie poszukać gdzieś indziej.

Co ważne, przeceniono nie tylko Far Cry: New Dawn, ale także inne gry. Taniej nabędziecie między innymi Trials Rising oraz Assassin’s Creed: Odyssey. Koniecznie rzućcie okiem na pełną ofertę, jeśli macie braki w kolekcji i chcielibyście je uzupełnić.

Przed zakupem Far Cry: New Dawn pamiętajcie, aby sprawdzić jego wymagania.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosRonaldo_   @   14:25, 14.03.2019
Nie dziwię się, zamiast stworzyć nową grę od podstaw, to wydają odgrzewane kotlety.
Będzie to jedyna część Far Cry, w którą nie zagram.
0 kudosMicMus123456789   @   15:09, 14.03.2019
Nie wydali dużo na produkcję więc raczej stratni nie będą Dumny
0 kudosTheCerbis   @   15:17, 14.03.2019
No... Nie chcę wstawiać od konkurencji, ale...

Obrazek

0 kudosdabi132   @   15:25, 14.03.2019
Następny Far Cry również będzie opierał się o ten sam schemat rozgrywki, bo wątpię by Ubisoft poszedł po rozum do głowy i np wrócił do korzeni serii. Osobiście chciałbym podobnego Far Cry'a do jedynki lub dwójki, która miała fajne elementy gameplay'u jak np zacinanie się broni czy możliwość podpalania drzew, i sawanny, a nawet bardzo rozbudowaną animacje leczenia się. W kolejnych odsłonach już wyglądało to bardzo prosto niestety.
0 kudosMicMus123456789   @   18:43, 14.03.2019
Cytat: dabi132
możliwość podpalania drzew, i sawanny, a nawet bardzo rozbudowaną animacje leczenia się.


Ciężko się z tym zgodzić. Fakt sawanny nie było później w grze, ale i tak ogień robił swoje. Od czwórki, trójkę słabo pamiętam ogień też ładnie się rozprzestrzeniał, drzewa można było podpalić nawet spawarką i czasem aż za mocno się rozprzestrzeniał Dumny
Dodaj Odpowiedź