Far Cry 6 - przeciek zdradza miejsce akcji, datę premiery i Giancarlo Esposito z Breaking Bad

Far Cry 6 zbyt wcześnie wskoczyło na PlayStation Store, dzięki czemu poznaliśmy wiele informacji - miejsce akcji, bohatera, datę premiery oraz konsole docelowe. Potwierdził się również wątek Giancarlo Esposito, aktora z serialu Breaking Bad.

@ 11.07.2020, 10:18
Patryk "juve" Jankowski
Jestem szczęśliwym, wieloletnim i oddanym użytkownikiem konsol PlayStation. Lubię dopracowane, rozbudowane i ambitne gry wideo z najwyższej półki. Osobiście znam Solid Snake'a, z Larą Croft umawiałem się na randki i mieszkam w Residencji. Rzekłem.
pc, ps4, xbox one, ps5, xbox x

Far Cry 6 - przeciek zdradza miejsce akcji, datę premiery i Giancarlo Esposito z Breaking Bad

Far Cry 6 pojawi się na imprezie Ubisoft Forward! Nie tylko dlatego, że Ubisoft sam to ogłosił - w rezultacie przecieku z ostatnich godzin. Istnienie gry zostało przedwcześnie ujawnione przez błąd w PlayStation Store - potwierdziły się plotki o antagoniście, a także zdradzona została data premiery i darmowe kopie na PlayStation 5 oraz Xboksa serii X!

Far Cry 6 w wyniku najprawdopodobniej błędu pojawiło się w ofercie wewnętrznego sklepu konsoli PlayStation 4. Tytuł zostanie wydany na Xboksie One oraz PlayStation 4 (i najpewniej na komputerach osobistych) już 18 lutego 2021 roku! Opis produktu potwierdził, że - gdy wersja na PlayStation 5 (i Xboksa serii X) będzie dostępna - posiadacze kopii na konsole starej generacji dostaną cyfrową wersję Far Cry 6 na nowe sprzęty za darmo.

Grafika reklamująca grę, która prawdopodobnie zostanie również okładką, potwierdza wcześniejsze spekulacje, że antagonistą w "szóstce" będzie aktor Giancarlo Esposito z serialu Breaking Bad. Akcja gry przeniesie gracza na tropikalną wyspę Yara (z grafiki czuć nieco klimatu kubańskiej rewolucji - ewentualnie południowoamerykańskich powstań) - rządzoną twardą ręką przez dyktatora, Antona Castilla. Gracz - co wynika z opisu - najprawdopodobniej wcieli się w postać o imieniu Dani Rojas, mieszkańca Yary stającego na czele rebelii chcącej wyzwolić uciskany lud.

W przedsprzedaży pojawi się dodatek zawierający "najnowocześniejszą broń Discos Locos i skórkę dla Chorizo", co może sugerować, że dostaniemy zwierzęcego pomocnika do walki z opresyjnym reżimem. Pełne ujawnienie Far Cry 6 odbędzie się już jutro, 12 lipca, o godzinie 21 czasu polskiego na imprezie Ubisoft Forward!


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosbalic87   @   12:04, 11.07.2020
miejsce akcji zdecydowanie bardziej mi pasuje niż w Far Cry 5

pewnie klimat będzie dużo lepszy podobnie jak w poprzednich odsłonach do 4 części Uśmiech
1 kudosTheCerbis   @   12:25, 11.07.2020
Ktoś naprawdę jeszcze wierzy w takie "błędy"? Uśmiech
Cytat: juve
Kontynuacja Far Cry: New Dawn zostanie wydana na Xboksie One oraz PlayStation 4 (i najpewniej na komputerach osobistych) już 18 lutego 2021 roku!
To ma być kontynuacja New Dawn? o.o

A tutaj mała ciekawostka:

Obrazek

0 kudosMicMus123456789   @   12:39, 11.07.2020
Mnie tam osobiście nigdy jakoś szczególnie nie interesowało jakie gwiazdy zaciąga się do gier. Patrząc na to się dzieje na świecie Ubi sporo ryzykuje z czarnoskórym antagonistą, którego to pewnie będzie zwalczał biały bohater xD
0 kudosMaterdea   @   12:53, 11.07.2020
Cytat: TheCerbis
To ma być kontynuacja New Dawn? o.o
Faktycznie, wyszło niefortunne stwierdzenie, ale nie chodziło o fabularną kontynuację. Poprawione! Uśmiech
0 kudosmrPack   @   14:44, 11.07.2020
Cytat:
Akcja gry przeniesie gracza na tropikalną wyspę Yara
No i już zapowiada się interesująco.
0 kudosRonaldo_   @   22:23, 11.07.2020
Poczekam tym razem nad zakupem, nie ukrywam, że się trochę sparzyłem po 5.
2 kudosdabi132   @   09:58, 12.07.2020
Ciekawe ile szóstce będzie recyklingu z poprzednich odsłon. Zmiana miejsca akcji nie wystarczy, aby gra była dobra.
Dodaj Odpowiedź