Tom Clancy's Rainbow Six: Siege za darmo od 15 do 18 listopada

Firma Ubisoft poinformowała, że od 15 do 18 listopada udostępnia kompletnie za darmo Rainbow Six: Siege, czyli najnowszego taktycznego FPS-a - na komputerach osobistych i konsolach Xbox One oraz PlayStation 4.

@ 15.11.2018, 20:30
Mateusz "Materdea" Trochonowicz
Klikam w komputer i piję kawkę. ☕👨‍💻
pc, ps4, xbox one

Tom Clancy's Rainbow Six: Siege za darmo od 15 do 18 listopada

Firma Ubisoft począwszy od dzisiaj, a więc 15 listopada, udostępnia wszystkim zainteresowanym tytuł Tom Clancy's Rainbow Six: Siege - darmowy weekend z grą pozwoli sprawdzić wszystkie dostępne w FPS-ie "ficzery", mapy, operatorów oraz tryby bez płacenia za niego!

Akcja promocyjna rozpoczęła się dziś o godzinie 18:00 - czyli jeśli czytacie niniejszą wiadomość, to wystarczy, że zaktualizujecie Uplay (w przypadku komputerów osobistych) albo po prostu pobierzecie grę na dysk twardy konsoli (Xbox One i PlayStation 4)! Zakończenie darmowego weekendu francuski koncern przewiduje na 18 listopada na godzinę 19 (PC-ty), 21 (PlayStation 4) oraz 19 listopada na 9 rano (Xbox One).

Ta wersja Siege nie różni się niczym od sklepowej, więc na przestrzeni tych trzech dni deweloperzy pozwalają nam testować wszystkie tryby, mapy, blisko 20 operatorów, a ponadto wszelkie postępy zostaną bezproblemowo przeniesione w przypadku kupna gry - do czego zresztą zachęcają okolicznościowe promocje sięgające -70% (różne w zależności od platformy oraz edycji)!


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?