Trwa Księżycowa Wyprzedaż Ubisoftu, taniej m.in. Watch Dogs: Legion oraz Assassin's Creed: Valhalla

Firma Ubisoft przygotowała kolejną interesującą wyprzedaż w swoim sklepie. Jeśli szukacie jakiejś interesującej gry, zerknijcie na Księżycową Wyprzedaż Ubisoftu.

@ 18.02.2021, 16:28
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc

Trwa Księżycowa Wyprzedaż Ubisoftu, taniej m.in. Watch Dogs: Legion oraz Assassin's Creed: Valhalla

Wyprzedaże, przeceny i promocje… któż ich nie lubi? Któż nie ma ochoty kupić czegoś w jakiejś wyjątkowo dobrej cenie, a potem mieć radochę z użytkowania. Niezależnie od tego, czy mówimy o jakiś ciuchach, samochodzie, telewizorze, czy grach, cena jest ważna – nie dajcie sobie wmówić niczego innego. Wie to na szczęście również firma Ubisoft, która postanowiła przygotować bardzo solidną Księżycową Wyprzedaż w swoim internetowym sklepie.

Obniżki cen w Ubisoft Store sięgają nawet 80%. Taniej dorwać możecie zarówno najnowsze hity, jak i nieco starsze – choć nadal wyśmienite i porywające – tytuły. Pełną listę znajdziecie w tym miejscu, a jeśli chcecie najpierw wiedzieć czego mniej więcej się spodziewać, spójrzcie na przykładowe oferty, które zamieszczamy dla Was poniżej.

Jedną z najlepszych gier minionego roku było Assassin’s Creed: Valhalla. Kolejny rozdział w historii walki asasynów z templariuszami, tym razem rozgrywający się w mroźnej Norwegii oraz pełnej zamków Anglii, dostaniecie obecnie w sklepie Ubisoftu za 207,42 zł, czyli 17% taniej, w stosunku do ceny premierowej.

W jeszcze lepszej cenie dostępne są Immortals Fenyx Rising, Watch Dogs Legion oraz Anno 1800. Pierwsze z wymienionych dzieł to przepełniona akcją przygoda w mitycznej Grecji. Bohater gry musi zmierzyć się tu z wieloma niebezpiecznymi stworami, a jego celem jest zakończenie rządów groźnego tytana, Typhona. Immortals Fenyx Rising kupicie obecnie 30% taniej, czyli za 167,43 zł.

Drugi tytuł, Watch Dogs: Legion, przenosi nas do współczesnego, post-brexitowego Londynu, w którym wcielamy się w członka grupy hakerów DedSec, a następnie staramy się obalić militarną organizację zwaną Albion, która przejęła kontrolę nad stolicą Anglii. Tę dynamiczną grę akcji kupicie 40% taniej, za 149,94 zł!

Trzecia produkcja, Anno 1800, to natomiast reprezentant gatunku ekonomicznych strategii czasu rzeczywistego. Lubicie podboje, zarządzanie, dyplomację? Jeśli wydacie 124,95 zł (zniżka na poziomie 50%), przez długi czas nie będzie Wam ich brakować, bo Anno 1800 pochłonie Was bez reszty. Dlatego nie zastanawiajcie się zbyt długo. Okazja nie będzie trwała wiecznie.

Gier w Księżycowej Wyprzedaży na łamach sklepu Ubisoftu znajdziecie oczywiście znacznie więcej. Te, które wymieniłem powyżej, to jedynie przysłowiowy czubek góry lodowej. Zerknijcie na stronę wyprzedaży, a znajdziecie też m.in. Rainbow Six: Siege (60% taniej), The Division 2 (70% taniej), Heroes of Might & Magic V (75% taniej) oraz Far Cry 5 (aż 80% taniej!). Nie sposób wymienić wszystkie tytuły, więc po prostu zachęcamy do odwiedzenia strony dedykowanej inicjatywie.

Żeby było jeszcze ciekawiej, Ubisoft regularnie dodaje do oferty różne extra - choć trwające krótko - promocje. Nie dajcie się zatem prosić i regularnie zerkajcie na stronę wyprzedaży. Zima najpewniej długo jeszcze będzie nam się dawać we znaki, a dzięki Księżycowej Wyprzedaży Ubisoftu wypełnicie dni i noce fantastycznymi opowieściami od branżowych fachowców w tejże kwestii.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosGuilder   @   19:27, 18.02.2021
Bez szału te ceny, niestety. Poluję np. na Far Cry 5 i tutaj chcą 50zł, gdzie nawet w oficjalnych sklepach można go dostać po 45zł, a historical low jest na poziomie 22zł.
0 kudoswojteklog   @   11:29, 19.02.2021
Zadnych promocji tam nie ma, ceny z kosmosu...