Battlefield 1 - EA rozdaje przepustkę sezonową

Spieszcie się jednak z jej pobraniem, inicjatywa jest ograniczona czasowo.

@ 24.10.2018, 20:39
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, xbox one

Battlefield 1 - EA rozdaje przepustkę sezonową

Firmy Electronic Arts oraz DICE postanowiły zrobić niemałą niespodziankę wszystkim fanom cyklu Battlefield, a w szczególności posiadaczom Battlefield 1. Jeśli nadal gracie, a nie mieliście funduszy na przepustkę sezonową w trakcie najbliższego tygodnia zgarniecie ją całkowicie za darmo.

Przepustka umożliwiająca pobieranie dodatków, tzw. Premium Pass, dostępna jest bez żadnych dodatkowych opłat do 31 października bieżącego roku. W momencie pisania niniejszej wiadomości, pobrać mogą ją posiadacze Battlefield 1 grający na PC albo Xboksie One. Na PS4 jeszcze jej nie ma, ale sytuacja najpewniej niebawem się zmieni.

Wszystkie DLC dla Battlefield 1 warto pobrać nie tylko ze względu na to, że nie trzeba płacić. Istotne jest również to, że w trakcie grania w Battlefield 1 można zdobyć m.in. skórki do broni, które da się następnie wykorzystać w Battlefield V.  Wystarczy po prostu grać.

Pamiętajcie, że darmową przepustkę dostaniecie tylko do 31 października. Później trzeba będzie już za nią zapłacić.


Sprawdź także:
Battlefield 1

Battlefield 1

Premiera: 21 października 2016
PC, PS4, XBOX ONE

Battlefield 1 to kolejna odsłona serii FPS-ów od studia DICE oraz firmy Electronic Arts. Jej globalna premiera odbyła się w dniu 21 października 2016 roku. Po "czwórce" o...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosshuwar   @   08:46, 25.10.2018
Pograłem jakiś czas w demo B1 i jakoś nie pochłonęło mnie. A jak u Was? Komuś ten B przypadł jakoś bardzo do gustu?
0 kudosdabi132   @   09:45, 25.10.2018
Ja grałem w multi, często w Deathmatch albo w tryb Operacje, który mi przypadł bardziej do gustu. Ale w końcu mi się znudziło.