Battlefield V sprzedaje się o 63% słabiej niż Battlefield 1

Przeciętnie rozchodzi się też Spyro Reignited Trilogy.

@ 27.11.2018, 19:06
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ds3, switch, ps4, xbox one

Battlefield V sprzedaje się o 63% słabiej niż Battlefield 1

Organizacja Chart-Track z jakiegoś powodu nie zaktualizowała swojej oficjalnej strony o najnowsze zestawienie najchętniej kupowanych gier w Wielkiej Brytanii, ale mimo wszystko udało nam się zdobyć pierwszą dziesiątkę rankingu oraz garść informacji z nim związanych.

Jak zobaczycie poniżej, Battlefield V nie zdołał się wepchnąć na pierwsze miejsce podium. Co jest sporym zaskoczeniem, najnowszy projekt DICE nie był nawet w stanie wskoczyć do pierwszej trójki, przegrywając m.in. z Call of Duty: Black Ops IV oraz Red Dead Redemption 2.

Ze szczegółów dostępnych na łamach GamesIndustry wynika, że Battlefield V sprzedaje się sporo poniżej tego, z czym mieliśmy do czynienia w przypadku Battlefield 1. Nowy projekt DICE rozchodzi się o 63% słabiej niż wydany dwa lata temu poprzednik. Oczywiście mówimy tu jedynie o sprzedaży klasycznej, pudełkowej, a nie wiemy jak sytuacja wygląda w ramach dystrybucji cyfrowej.

Jakkolwiek by nie było, pocieszeniem dla Electronic Arts może być fakt, że Battlefield V rozchodzi się lepiej od Fallout 76 oraz Assassin's Creed Odyssey.

Pierwsza dziesiątka rankingu widnieje poniżej. Zestawienie obejmuje wszystkie platformy sprzętowe oraz przedziały cenowe. Opracowano je na podstawie danych zgromadzonych pomiędzy 18, a 24 listopada bieżącego roku.

  1. FIFA 19
  2. Call of Duty: Black Ops 4
  3. Red Dead Redemption 2
  4. Battlefield V
  5. Forza Horizon 4
  6. Spider-Man
  7. Fallout 76
  8. Pokémon Let’s Go Pikachu
  9. Spyro Reignited Trilogy
  10. Mario Kart 8: Deluxe

Sprawdź także:
Battlefield 1

Battlefield 1

Premiera: 21 października 2016
PC, PS4, XBOX ONE

Battlefield 1 to kolejna odsłona serii FPS-ów od studia DICE oraz firmy Electronic Arts. Jej globalna premiera odbyła się w dniu 21 października 2016 roku. Po "czwórce" o...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?