Nioh - twórcy nie mają obecnie w planach wersji na Xboksa One

Koei Tecmo jasno zaprzecza tworzeniu NiOh w wersji na konsolę Microsoftu.

@ 08.08.2018, 20:10
Łukasz "LuKaS77PL" Konieczny
pc, ps4

NiOh całkiem sprawnie wpisało się w gatunek souls-like, czyli gier RPG akcji z wyśrubowanym poziomem trudności i wymagającą mechaniką walki. Początkowo, dzieło Team Ninja ukazało się wyłącznie na PlayStation 4 i dopiero po wielu miesiącach zagrali w nie również posiadacze komputerów osobistych. Na swoją kolej po cichu liczy wielu posiadaczy Xboksa One, lecz nie mamy dla nich dobrej wiadomości. 

Saselandia, jeden z hiszpańskich kanałów zajmujących się grami, opublikował materiał, w którym stwierdzono, że NiOH trafić może w przyszłości na Xboksa One. Materiał podchwycili użytkownicy Twittera i jeden z nich, oznaczając w swoim wpisie Koei Tecmo, czyli wydawcę gry, zapytał, czy informacje są prawdziwe. Odpowiedź firmy była następująca:

"Przykro nam. Autor filmu nie przedstawia prawdziwych informacji. Kiedy nas o to pytają, odpowiedź jest zawsze ta sama. Nie ma żadnych planów odnośnie NiOh w wersji dla Xboksa One".

Cóż, jeśli jednak ogrywacie już NiOh na innych platformach i macie jakieś trudności, przypominamy o naszym darmowym poradniku.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?