Twórcy PlayerUnknown's Battlegrounds przygotowali plan zmian

Chcą poprawić wszystkie dostrzeżone błędy i usprawnić rozgrywkę.

@ 08.08.2018, 19:56
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, xbox one

PlayerUnknown's Battlegrounds jest w ostatnim czasie dość mocno krytykowane przez graczy. Na domiar złego, wielcy wydawcy dostrzegli potencjał drzemiący w trybie battle royale, co znaczy, że w najbliższym czasie otrzymamy przynajmniej kilka gier mocno go eksploatujących. PUBG Corp. wie, że musi się wziąć do roboty, jeśli chce przetrwać.

Deweloperzy PlayerUnknown's Battlegrounds opublikowali w sieci plan naprawy i usprawnienia swojej gry. Rozpiska obejmuje swoim zasięgiem wszystkie zmiany planowane na najbliższe tygodnie, a kończy się na październiku bieżącego roku.

Co konkretnie chcą poprawić programiści? Po pierwsze zajmą się oni kodem sieciowym, powodującym problemy z synchronizacją danych. Chodzi o to, że czasem błędnie zaliczane są obrażenia, a ponadto pojawiają się inne niepożądane anomalie. Rozwiązaniem ma być podniesienie szybkości próbkowania danych, wymaga to jednak sporo czasu, jak twierdzą twórcy.

Idąc dalej, PlayerUnknown's Battlegrounds otrzyma całkiem nowy system matchmakingu - znacznie szybszy i inteligentniejszy. Lepiej będzie on dobierał graczy, którzy postawieni zostaną naprzeciwko siebie. Wszystko po to, aby gra gotowa była na swój esportowy debiut.

Czekamy z niecierpliwością, a więcej o planowanych zmianach poczytacie w tym miejscu.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?