God of War doczeka się niebawem trybu Nowa Gra Plus

Prośby fanów zostały spełnione, a miłośnicy morderczych wyzwań ponownie zasiądą do najnowszego God of War. Nadchodzi tryb Nowej Gry Plus.

@ 08.08.2018, 20:13
Łukasz "LuKaS77PL" Konieczny
ps4

Nowa Gra Plus, czyli wariant rozgrywki pozwalający rozpocząć zabawę po raz kolejny z rozwiniętą postacią i pełnym ekwipunkiem, trafi jeszcze w tym miesiącu do najnowszej odsłony serii God of War. Fani prosili twórców o wspomniany tryb od dnia premiery i trudno się temu dziwić, gdyż przygody Kratosa i Atreusa to doskonały materiał dla entuzjastów ciężkich wyzwań. Nowa opcja zawita wraz z aktualizacją gry w dniu 20 sierpnia.

Na samej możliwości rozegrania Nowej Gry Plus się nie kończy. Aktualizacja zaoferuje bowiem kilka nowości:

  • Wyższe poziomy doświadczenia przeciwników; niektórzy z nich otrzymali nowe zachowania;
  • Nowy poziom rzadkości elementów ekwipunku – pojawi się nowy surowiec, dzięki któremu stworzymy jeszcze lepsze pancerze i broń;
  • Nowe zbroje oraz ulepszenia ekwipunku;
  • Jeśli już wcześniej ukończyliśmy grę, odblokuje to możliwość przewijania przerywników filmowych.

God of War został niedawno ogłoszony najszybciej sprzedającą się produkcją ekskluzywną w historii konsol Sony. Jeśli Wasza przygoda dopiero się zaczyna, zachęcamy do korzystania z darmowego poradnika.


Sprawdź także:

God of War 2018

Premiera: 20 kwietnia 2018
PS4

Mimo że God of War to kontynuacja ostatniej części trylogii, gra przy tytule nie ma kolejnego numerka. Deweloperzy chcą dać nam w ten sposób znać, że to zupełnie nowa opo...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?