Just Cause 3 za darmo dla abonentów Xbox Live Gold

Studio Avalanche Software postanowiło udostępnić od 3 maja na cały weekend za darmo Just Cause 3 dla wszystkich abonentów Xbox Live Gold!

@ 02.05.2018, 11:48
Mateusz "Materdea" Trochonowicz
Wielbiciel literatury przez małe p, gier przez duże G, a także muzyki (tu już bez wyróżnień). Do tego klasyczna męska elegancja, savouir-vivre i szeroko pojęta estetyka.
xbox one

Just Cause 3 za darmo dla abonentów Xbox Live Gold

Firma Microsoft wraz ze studiem Avalanche Software postanowił zorganizować darmowy weekend z grą Just Cause 3! Od czwartku, czyli 3 maja, tytuł będzie dostępny zupełnie za darmo dla posiadaczy abonamentu Xbox Live Gold (a co za tym idzie, promocja tyczy się wyłącznie Xboksa One)!

Just Cause 3 to trzecia część zwariowanej serii sandboksów, która ukazała się w 2015 roku na komputerach osobistych i konsolach Xbox One oraz PlayStation 4. Wcielamy się w postać Rico Rodrigueza, który podejmuje się misji zniszczenia brutalnego dyktatora, generała Di Ravello, wszelkimi możliwymi sposobami.

Rozgrywka odbywa się na terenie o niebagatelnym rozmiarze 400 mil kwadratowych, pokrytym lasami, górami, jeziorami oraz równinami! Eksploracja terenu jest możliwa m.in. za pomocą skoków spadochronowych, BASE jumpingu oraz freedivingu - ten ostatni element jest możliwy dzięki nowości w serii, a więc Wingsuitowi, który pozwala szybować podczas swobodnego opadania. Powraca również hak i spadochron.


Sprawdź także:
Just Cause 3

Just Cause 3

Premiera: 01 grudnia 2015
PC, PS4, XBOX ONE

Just Cause 3 to kolejna odsłona uznanej serii zwariowanych sandboksów od studia Avalanche. Jednocześnie jest to pierwsza część, która trafiła na konsole PlayStation 4 i X...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?