Just Cause 3 za darmo do 28 lipca

Firma Square Enix udostępniła pełną wersję Just Cause 3 zupełnie za darmo - niestety, tylko na PC. Promocja potrwa do 28 lipca.

@ 26.07.2017, 13:45
Mateusz "Materdea" Trochonowicz
Wielbiciel literatury przez małe p, gier przez duże G, a także muzyki (tu już bez wyróżnień). Do tego klasyczna męska elegancja, savouir-vivre i szeroko pojęta estetyka.
pc

Just Cause 3 za darmo do 28 lipca

Firma Square Enix, wydawca Just Cause 3, postanowiła w osobliwy, choć niewątpliwie niezwykle skuteczny, sposób promować wydany 20 lipca tryb multiplayer do wspomnianej gry akcji z 2015 roku. Otóż pełna wersja Just Cause 3 jest dostępna do 28 lipca zupełnie za darmo! Dzieło Szwedów pobierzecie bezpośrednio ze Steam.

Sieciowe zmagania na fikcyjnej wyspie nie są oficjalnym dziełem twórców gry, studia Avalanche, lecz w pełni kompatybilne z samą produkcją - warto wspomnieć, że odpowiednia łatka zostaje pobrana z platformy do cyfrowej dystrybucji od firmy Valve, więc na pewno nie zaszkodzi posiadaczom oryginalnych kopii (jak to czasami mają w zwyczaju nieoficjalne rozszerzenia lub łatki).

Oprócz tego Square Enix zorganizowało wielką przecenę gier z serii Just Cause. "Trójkę" kupimy już za 9,99 euro (około 45 złotych), zaś oryginał z 2006 roku za marne 1,89 euro, a "dwójkę" - za 2,99 euro (odpowiednio około 3 i 12 złotych).


Sprawdź także:
Just Cause 3

Just Cause 3

Premiera: 01 grudnia 2015
PC, PS4, XBOX ONE

Just Cause 3 to kolejna odsłona uznanej serii zwariowanych sandboksów od studia Avalanche. Jednocześnie jest to pierwsza część, która trafiła na konsole PlayStation 4 i X...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?