Just Cause 3 - nadciąga tryb wieloosobowy

Modyfikacja dodająca model multiplayer zadebiutuje już 20 lipca. Tylko na komputerach osobistych.

@ 14.07.2017, 16:42
pc

Just Cause 3 - nadciąga tryb wieloosobowy

Grupa modderów zrzeszona pod szyldem nanos GbR kończy prace nad projektem dodającym rozgrywkę wieloosobową do gry Just Cause 3. Darmowa modyfikacja zadebiutuje na platformie Steam w przyszły czwartek, o jej szczegółach przeczytacie poniżej.

Bezpłatny dodatek pozwoli jednocześnie bawić się nawet setce graczy. Pogonimy się w berka za sterami myśliwców odrzutowych, albo pozbawimy przeciwników wirtualnego życia w ramach klasycznego deathmatchu. Konstrukcja świata w Just Cause 3 wprost idealnie nadaje się do spędzenia mnóstwa godzin w sieciowej zabawie, a świat gry będzie ciągle ulegał zmianom dzięki kolejnym modderom wkładającym swoją cegiełkę do przedsięwzięcia.

Modyfikacja powstaje od ponad roku. Jej autorzy pochodzą z Niemiec, Austrii i Wielkiej Brytanii. Warto przypomnieć, że to nie pierwszy tego typu projekt przy Just Cause 3. Poprzednia próba wprowadzenia multiplayera do gry została anulowana, po tym jak szef inicjatywy został wypatrzony i zatrudniony przez samo Avalanche Software.


Sprawdź także:
Just Cause 3

Just Cause 3

Premiera: 01 grudnia 2015
PC, PS4, XBOX ONE

Just Cause 3 to kolejna odsłona uznanej serii zwariowanych sandboksów od studia Avalanche. Jednocześnie jest to pierwsza część, która trafiła na konsole PlayStation 4 i X...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):