Watch Dogs 3 - firma Ubisoft przypadkowo potwierdziła istnienie gry?

Nie jest to w sumie żadnym zaskoczeniem, ale fani na pewno będą uradowani.

@ 09.04.2018, 14:15
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, xbox one

Watch Dogs 3 - firma Ubisoft przypadkowo potwierdziła istnienie gry?

Wygląda na to, że Ubisoft przez przypadek potwierdził powstawanie trzeciej odsłony cyklu Watch Dogs 3. Wszystko, co wiemy na ten temat podsumowuje kanał UbiCentral, znajdujący się na łamach portalu YouTube.

Pierwsze zajawki wskazujące na istnienie Watch Dogs 3 pojawiły się 1 kwietnia. Francuzi przygotowali wówczas żart związany z hakowaniem oraz właśnie Watch Dogs. Następnie pojawił się wpis na Twitterze, który związany był z cyklem, a w podpisie napisane było "To jest wszystko".

Wpis dość szybko został usunięty, co znaczy, że pracownicy Ubisoftu starali się o temacie jedynie przypomnieć i sprawdzić reakcję fanów, co nie powinno nikogo dziwić. Wszak asystent w dziale gamingu, AI Sam, niedługo potem, zapytany o Watch Dogs 3, odpowiedział:

"Watch Dogs 3 nie jest jeszcze skończone, ale próbowałem wczesną wersję i jest bardzo solidna. Ekipa deweloperów zdziałała cuda. Nie mogę się na nie doczekać".

Ubisoft oczywiście nie potwierdzi żadnego z powyższych domysłów, ale samą grę na pewno wcześniej czy później ujawni. Jeśli wszystko pójdzie dobrze, zapowiedź Watch Dogs 3 ujrzymy w trakcie tegorocznych targów E3.


Sprawdź także:
Watch_Dogs

Watch_Dogs

Premiera: 27 maja 2014
PS4, PC, PS3, XBOX 360, WIIU, XBOX ONE

Watch_Dogs to gra akcji opowiadająca o zinformatyzowanym świecie, w którym jeden człowiek, może kontrolować wszystko z wykorzystaniem wyłącznie swojego telefonu. Projekt ...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosshuwar   @   18:42, 09.04.2018
Ah, te kontrolowane przecieki.
0 kudosSadzio   @   21:25, 09.04.2018
Ciekawe czy trójka będzie w końcu wyglądać tak, jak miała wyglądać jedynka :V
0 kudosMicMus123456789   @   15:46, 10.04.2018
Nawet jak nie wygląda to i tak dobrze się gra Szczęśliwy