Watch Dogs i The Stanley Parable za darmo od Epic Games Store

Nie macie w co grać? Czas odwiedzić Epic Games Store.

@ 19.03.2020, 16:25
Adam "Dirian" Weber
Chwalmy Słońce!
pc

Watch Dogs i The Stanley Parable za darmo od Epic Games Store

Jak co tydzień, platforma Epic Games Store ma dla nas nową porcję darmowych gier. Tym razem zupełnie za friko możemy odebrać sandbox od Ubisoftu i ciekawą grę eskploracyjną.

Mowa tu odpowiednio o Watch Dogs oraz The Stanley Parable. Pierwszego tytułu przedstawiać nie trzeba. Jako zbuntowany haker Aiden musimy zwalczyć działania złowrogiej korporacji, która przejęła władzę nad wirtualnym Chicago. Gra debiutowała w 2014 roku i miała wyznaczać standardy graficzne, ale finalnie stała się w pewnym sensie pośmiewiskiem - głównie z uwagi na potężny downgrade wizualny, względem prezentowanych przed premierą materiałów. Mimo tego, nie jest to z pewnością zły tytuł i warto w niego zagrać.

The Stanley Parable to ciekawa gra eksploracyjno-logiczna. Tytuł jest zakręcony, co potwierdza jego opis - "Grasz jako Stanley, jednocześnie nie grając jako Stanley. Podążasz za fabułą, która stale Ci się wymyka. Masz wybór, a jednocześnie go nie masz." W każdym razie, jest to unikatowe i niecodzienne doświadczenie.

Obie gry możecie pobrać za darmo do 26 marca. Poznaliśmy też dwa kolejne tytuły, jakie Epic rozda za darmo w przyszłym tygodniu - mowa o Figment i Tormentor X Punisher.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?