Assassin's Creed III trafi na konsolę Xbox One

W bardzo popularną trzecią odsłonę serii niebawem zagrają właściciele Xboksa bieżącej generacji.

@ 15.02.2018, 14:58
Patryk "juve" Jankowski
Jestem szczęśliwym, wieloletnim i oddanym użytkownikiem konsol PlayStation. Lubię dopracowane, rozbudowane i ambitne gry wideo z najwyższej półki. Osobiście znam Solid Snake'a, z Larą Croft umawiałem się na randki i mieszkam w Residencji. Rzekłem.
ps4, xbox one

Assassin's Creed III trafi na konsolę Xbox One

Mamy dobrą wiadomość dla sympatyków serii Assassin's Creed, którzy są szczęśliwymi posiadaczami konsoli Xbox One. Otóż otrzymaliśmy dzisiaj oficjalne potwierdzenie, iż trzecia odsłona popularnego cyklu gier Ubisoftu trafi na konsolę Microsoftu.

Na oficjalnym profilu PEGI (ogólnoeuropejski system klasyfikacji gier) pojawiło się potwierdzenie, iż Assassin's Creed III zostało ocenione na grę 18+. Oznacza to oczywiście to, że tytuł w najbliższym okresie zostanie wydany w reedycji na konsoli giganta z Redmond. Co więcej, nie ma większego sensu wydawać gry tylko na Xboksa One, wszakże to tytuł third party, zatem prawdopodobnie otrzymamy również wersję dla PlayStation 4.

Assassin's Creed III pojawił się na rynku pierwotnie w wariantach dla PlayStation 3, Xboksa 360, Nintendo Wii U oraz komputerów osobistych w 2012 roku. Trzecia, numeryczna, część zgarnęła oceny na poziomie 80-85%. W późniejszym okresie na PlayStation Vita przygotowano dodatkową opowieść - Assassin's Creed III: Liberation - ale nie została ona tak ciepło przyjęta (średnia ocen 70%), jak oryginał.

Jak Wam się podobał trzeci "Asasyn"? Można mu zarzucić wiele, ale nie to, iż był nieoryginalny i wtórny. Zaoferował interesującą mechanikę rozgrywki i całkiem unikatowego bohatera.


Sprawdź także:
Assassin's Creed III

Assassin's Creed III

Premiera: 20 listopada 2012
PC, PS3, XBOX 360, WIIU

Assassin's Creed III to tak naprawdę piąta, "stacjonarna" część emocjonującej serii gier z assassynami w roli głównej. Tym razem deweloper wyskakuje jednak poza średniowi...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosdabi132   @   22:19, 15.02.2018
Rok bez Assassina jest rokiem straconym. A tak serio to akurat z trójki nie pamiętam nic poza tym, że bohaterem był jakiś Metys oraz tym, że na tej części zakończyła się historia Desmonda Milesa. Fabuły jako takiej i misji nie zapamiętałem.