Ubisoft zapowiada Assassin’s Creed VR Experience

Specjalna aplikacja, pozwalająca nam zwiedzać świat asasynów i templariuszy zadebiutuje pod koniec bieżącego roku.

@ 15.03.2016, 10:38
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, xbox one

Ubisoft zapowiada Assassin’s Creed VR Experience

Ubisoft w tym roku nie wyda już gry z serii Assassin's Creed, nie oznacza to jednak, że jesień pozbawiona będzie asasynowego akcentu. Pamiętać bowiem należy, że w kinach zagości film opracowany na podstawie słynnej marki, a Francuzi promować będą go z użyciem wirtualnej rzeczywistości.

Za sprawą konferencji AMD na GDC 2016, dowiedzieliśmy się przed momentem, że Ubisoft szykuje coś, co nazwano Assassin’s Creed VR Experience. To specjalna aplikacja, mająca zasilić wszystkie popularne zestawy VR, debiutująca jeszcze w tym roku, opracowana przy współpracy z firmami Fox oraz Practical Magic.

W jej ramach będziemy mogli zatopić się w wirtualnym świecie asasyna i poszerzyć swoją wiedzę na temat uniwersum oraz samego filmu Assassin's Creed. Jak bowiem twierdzi Ubisoft, to nie będzie gra. Zapowiedź inicjatywy dotarła do nas za sprawą Twittera. Wpis w ramach tegoż serwisu załączamy poniżej.


Sprawdź także:
Assassin's Creed

Assassin's Creed

Premiera: 16 listopada 2007
PS3, PC, XBOX 360

Assassin's Creed jest miksem gry akcji i skradanki, stworzonym przez autorów słynnego Prince Of Persia: Piaski Czasu. Gra główny nacisk kładzie na eksterminację przeciwni...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?