Dragon Ball FighterZ - pierwsze recenzje wskazują na świetną bijatykę!

Bijatyka w uniwersum Dragon Ball zbiera wysokie noty.

@ 22.01.2018, 17:16
Adam "Dirian" Weber
Chwalmy Słońce!
pc, ps4, xbox one

Dragon Ball FighterZ - pierwsze recenzje wskazują na świetną bijatykę!

Już w najbliższy piątek, 26 stycznia, odbędzie się premiera Dragon Ball FighterZ. Tymczasem dziś opadło embargo na recenzje i pierwsze teksty pojawiły się w sieci. Noty są póki co bardzo wysokie!

  • EGM – 9
  • Trusted Reviews – 4.5/5
  • IGN – 8.5
  • SpazioGames – 9
  • Fandom – 4/5
  • Gamespot – 9
  • HobbyConsolas – 91/100
  • EveryEye.it – 9.5
  • Metro – 9
  • WCCF Tech – 9

Recenzenci są zgoni co do tego, że gra przynosi sporo satysfakcji i ma przystępny, ale angażujący system walki. Świetnie wypada oprawa wizualna, w efekcie czego grając mamy wrażenie, jakbyśmy oglądali serial. Wśród minusów wymienia się brak dużych różnic pomiędzy niektórymi postaciami, część recenzentów ma też wątpliwości, czy tytuł zdoła utrzymać przy sobie graczy na dłużej.


Sprawdź także:
Dragon Ball FighterZ

Dragon Ball FighterZ

Premiera: 26 stycznia 2018
PC, PS4, XBOX ONE, SWITCH

Dragon Ball FighterZ to bijatyka stworzona przez studio Arc System Works.Gra korzysta z systemu "tag battle", w ramach którego kompletujemy drużynę kilku wojowników (w ty...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosMicMus123456789   @   14:40, 23.01.2018
Od zawsze gry na podstawie anime były trudne do zepsucia, zwłaszcza, że praktycznie zawsze są one z gatunku bijatyk. Dragon Ball zawsze bawił, tak samo jak Naruto czy innego tego typu produkcje.
0 kudoslukas94mos   @   21:29, 23.01.2018
Szczerze jestem fanem DB praktycznie od pierwszej klasy podstawówki jeszcze jak leciał na RTL7, ale fakt gry były dobre mimo iż faubła była zawsze na podstawie anime, było parę części które troche od tego odbiegały jak np. Xenoverse które z czasem mnie nudziło i troche raziło w oczy to że nie dodali naszej postaci takiego czegoś jak włosy u Saiyanów które się podnoszą do góry podczas transformacji, dopiero zwykły mod to poprawił ale mniejsza z tym. Najgorsza gra DB jaką kiedykolwiek uruchomiłem to był chyba nie tak stary Ultimate Tenkaichi który opierał się praktycznie cały czas na QTE... totalna porażka, tutaj widzę że wkońcu grafika jest taka typowo anime chociaż minimalnie jej brakuje do DB ;) gdybym miał kompa do grania odrazu poszedłby pre-order, jednak narazie muszę się zadowolić pierwszym Xenoverse i Naruto 3
0 kudosdenilson   @   10:28, 24.01.2018
@up Według mnie najlepszą grą w świecie DB jest trylogia z PS2 Budokai Tenkaichi. Z tego co zdążyłem zorientować to dopiero Dragon Ball FighterZ przebił to.