Dragon Ball FighterZ - nadchodzi trzeci sezon rozgrywek

Garść zmian i nowi bohaterowie.

@ 09.02.2020, 22:36
Adam "Dirian" Weber
Chwalmy Słońce!
pc, switch, ps4, xbox one

Dragon Ball FighterZ - nadchodzi trzeci sezon rozgrywek

Studio Arc System Works nie zaprzestaje rozwoju wydanego 2 lata temu Dragon Ball FighterZ. Właśnie kończone są prace nad trzecią przepustką, która przyniesie nowych bohaterów i garść zmian.

Dragon Ball FighterZ dostępne jest w podstawowym wydaniu, ale co jakiś czas twórcy wypuszczają tzw. FighterZ Pass, czyli swego rodzaju przepustkę / dodatek dodające do podstawki nowych bohaterów. Właśnie zaprezentowano zawartość trzeciej takiej przepustki, jaka pojawi się w sprzedaży już 26 lutego.

Oprócz nowych postaci, wraz z premierą trzeciego sezonu twórcy opublikują sporą aktualizację dla gry. W jej ramach poprawiony zostanie balans postaci, tak by gracze chętniej grali różnymi bohaterami, a nie tylko tymi którzy uznawani są za najpotężniejszych. Ulepszony zostanie ponadto interfejs i od teraz będziemy mogli wprowadzić selekcję tzw. "ataków asystujących".


Sprawdź także:
Dragon Ball FighterZ

Dragon Ball FighterZ

Premiera: 26 stycznia 2018
PC, PS4, XBOX ONE, SWITCH

Dragon Ball FighterZ to bijatyka stworzona przez studio Arc System Works.Gra korzysta z systemu "tag battle", w ramach którego kompletujemy drużynę kilku wojowników (w ty...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?