Dragon Ball FighterZ - 13 stycznia wystartują beta-testy

Deweloperzy ze studia Arc System Works poinformowali, że osoby, które zamówiły pre-order Dragon Ball FighterZ 13 stycznia uzyskają dostęp do beta-testów.

@ 10.01.2018, 20:09
Mateusz "Materdea" Trochonowicz
Wielbiciel literatury przez małe p, gier przez duże G, a także muzyki (tu już bez wyróżnień). Do tego klasyczna męska elegancja, savouir-vivre i szeroko pojęta estetyka. Kontakt: m.trochonowicz@miastogier.pl
pc, ps4, xbox one

Dragon Ball FighterZ - 13 stycznia wystartują beta-testy

Dragon Ball FighterZ otrzymało dzisiaj sporą dawkę informacji oraz nowy zwiastun! Produkcja studia Arc System Works zadebiutować ma już naprawdę niedługo, bo 16 stycznia (tytuł wylądował w naszym zestawieniu najgorętszych premier tego miesiąca). Jednak zanim dzieło ukaże się na fizycznych i wirtualnych półkach sklepowych, czekają nas króciutkie beta-testy tej bijatyki.

Osoby, które zamówiły pre-order Dragon Ball FighterZ, otrzymają na kilka dni przed premierą możliwość przetestowania gry: dokładnie od 13 stycznia, od godziny 9 rano! Z kolei taka okazja pojawi się również dla pozostałych graczy, z tym że cała akcja odbędzie się dokładnie dzień później, 14 stycznia. Zakończy się, oczywiście, w dniu wydania nowego Dragon Balla! Do dyspozycji w przedpremierowej wersji gry dostaniemy 11 wojowników, w tym m.in. Goku i Vegetę.

Z kolei na wspomnianym wyżej zwiastunie, który widzicie poniżej, możemy zapoznać się z postacią Hita (ten również pojawi się w becie).


Sprawdź także:
Dragon Ball FighterZ

Dragon Ball FighterZ

Premiera: 26 stycznia 2018
PC, PS4, XBOX ONE, SWITCH

Dragon Ball FighterZ to bijatyka stworzona przez studio Arc System Works.Gra korzysta z systemu "tag battle", w ramach którego kompletujemy drużynę kilku wojowników (w ty...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?