Seria Uncharted rozeszła się w nakładzie 41 milionów egzemplarzy

Raczej nikt nie będzie zaskoczony, jeśli Sony niebawem zapowie kolejną odsłonę.

@ 12.12.2017, 18:36
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
ps4

Seria Uncharted rozeszła się w nakładzie 41 milionów egzemplarzy

W trakcie minionego już PlayStation Experience 2017 mogliśmy obejrzeć całkiem interesujący panel dotyczący cyklu Uncharted. Dowiedzieliśmy się z niego wielu ciekawostek na temat przedsięwzięcia, a przy okazji poznaliśmy ogólną sprzedaż serii.

Podczas panelu udział w nim wzięło udział wiele znamienitych osobistości, w tym m.in. aktor Nolan North, który podłożył głos pod głównego bohatera serii Uncharted, Nathana Drake'a. W trakcie dyskusji padła liczba 41,7 miliona egzemplarzy, a chodzi oczywiście o to, ile kopii wszystkich części do tej pory się rozeszło.

Wynik oczywiście bardzo imponujący, a składa się na niego każda kolejna odsłona sagi, począwszy od Uncharted: Drake's Fortune, które zadebiutowało na PlayStation 3 w 2007 roku, aż do Uncharted: Zaginione Dziedzictwo - swoistego spin-offu, który trafił w nasze ręce w sierpniu roku bieżącego.

Film z panelu, o którym mowa powyżej, znajdziecie poniżej. Zachęcamy do rzucenia na niego okiem.


Sprawdź także:
Uncharted: Drake's Fortune

Uncharted: Drake's Fortune

Premiera: 19 listopada 2007
PS3

Uncharted: Drake's Fortune jest grą zręcznościową nawiązującą delikatnie do serii Tomb Raider, w pełni wykorzystującą możliwości konsoli PS3. Głównym bohaterem Unchart...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?