Battlefield: Bad Company 3 pod koniec przyszłego roku?

Wiele wskazuje na to, że tak właśnie się stanie.

@ 12.12.2017, 18:07
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, xbox one

Battlefield: Bad Company 3 pod koniec przyszłego roku?

O trzecią część cyklu Battlefield: Bad Company gracze proszą od dłuższego czasu. Do tej pory Electronic Arts takowej jednak nie przygotowało i nic nie wskazywało na to, aby wydawca miał ją opracować. Sytuacja jednak może się zmienić już w przyszłym roku.

YouTuber, który odpowiadał za pierwszy przeciek informacji dotyczących Battlefield 1 twierdzi, że przyszłoroczne Battlefield, to w rzeczywistości Battlefield: Bad Company 3. Autor publikacji powołuje się oczywiście na jakiegoś tajemniczego informatora, zdradzając przy okazji, że akcja tytułu będzie się toczyć pod koniec wojny w Wietnamie, aż do czasów Zimnej Wojny.

Studio DICE na potrzeby swojego przedsięwzięcia przygotowuje rozbudowaną kampanię fabularną, mającą toczyć się w trakcie wspomnianych konfliktów zbrojnych. Nie będzie to jednak opowieść zgodna historycznie, ale całkowicie zmyślona, pasująca do klimatu poprzedników.

Jeśli chodzi o rozgrywki wieloosobowe, twórcy opracowują nieco mniejsze mapy, w stosunku do Battlefield 1 oraz Battlefield 4, a grać będziemy na nich w znanych i lubianych trybach rozgrywek, pokroju Podbój czy Gorączka. Będzie też jakiś całkiem nowy model zabawy, choć szczegółów na jego temat brak.

Z filmu dowiadujemy się też, że w Battlefield: Bad Company 3 dostępne będą cztery klasy żołnierzy oraz system plecaków. Nie ma na razie żadnych planów na temat mikrotransakcji. Być może w ogóle się one nawet nie pojawią, biorąc pod uwagę jak dużo kontrowersji wzbudziły one po premierze Star Wars: Battlefront II.

Prezentacji Battlefield: Bad Company 3 spodziewać się mamy podczas przyszłorocznych targów E3, choć sama zapowiedź nastąpi prawdopodobnie nieco wcześniej - podobnie, jak to miało miejsce w przypadku Battlefield 1. Trzymamy, oczywiście, rękę na pulsie i jak tylko pojawią się nowe informacje, będziemy Was informować.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosbalic87   @   10:23, 13.12.2017
mnie by to odpowiadalo w sumie to nawet spodziewalem sie okresu posredniego pomiedzy tym z bf 1 a bf 4 i mysle ze programisci poszli w dobrym kierunku chcac zachowac wieksze zroznicowanie w stylu prowadzenia wojny pomiedzy kolejnymi czesciami ...
0 kudosfrycek88   @   21:05, 13.12.2017
Super. Konflikt w Wietnamie lubię jako tematykę gier i filmów. Teraz było by dobrze żeby gra była dobra.