Shadow Warrior 2 – premiera wersji konsolowej już w przyszłym tygodniu

Szalony sequel przygód Lo Wanga trafi na konsole za kilka dni.

@ 13.05.2017, 12:13
Łukasz "LuKaS77PL" Konieczny
xbox 360, ps4

Studio Flying Wild Hog oraz firma Devolver Digital podali wreszcie datę premiery konsolowego Shadow Warrior 2. Tytuł jest sequelem wydanego w 2013 roku reboota pierwszej odsłony (pierwotnie debiutującej w 1997 roku). Pecetowcy mieli okazję grać w niego w październiku ubiegłego roku i do tej pory nie było pewności kiedy tytuł wpadnie w łapki użytkowników PlayStation 4 oraz Xboksa One.

Shadow Warrior 2 w wersji na sprzęt Sony i Microsoftu trafi na sklepowe półki 19 maja, czyli w przyszły piątek. Już pierwsze wydanie zostało przyjęte bardzo pozytywnie głównie przez samych graczy, co zaowocowało średnią na poziomie 82 punktów w serwisie Metacritic wynikającej z ich ocen.

Naszą recenzję dzieła warszawskiej ekipy w wersji na PC-ty przeczytacie tutaj. Dla przypomnienia jak tytuł prezentuje się w ruchu zamieszczamy zwiastun - co prawda nie oficjalny, lecz fanowski, ale uwierzcie, że warto rzucić na niego okiem. Jeśli nie daliście szansy przygodom Wanga, być może on Was na nie nakręci.


Sprawdź także:

Shadow Warrior

Premiera: 13 maja 1997
PC, MOB

Shadow Warrior to gra typu FPS stworzona przez studio 3D Realms. W produkcji wcielamy się w zabójcę Lo Wanga, który pracuje w japońskiej korporacji Zilla Enterprises. ...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?