Oryginalny Shadow Warrior za darmo na GOG

Jeśli macie ochotę rzucić okiem na kawał historii, zrobicie to całkiem za darmo.

@ 05.07.2017, 13:14
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc

Oryginalny Shadow Warrior za darmo na GOG

Wydany niedawno Shadow Warrior był zremasterowaną wersją pierwowzoru sprzed lat. Jeśli chcielibyście rzucić na niego okiem, koniecznie zaglądnijcie na łamy popularnego GoG. Możecie tam całkowicie za darmo zgarnąć pierwowzór z ubiegłego tysiąclecia.

W 2013 roku na rynek trafił remaster Shadow Warrior, przygotowany przez polskie studio Flying Wild Hog. Projekt okazał się wyjątkowo udanym shooterem, a w rezultacie w zeszłym roku w sprzedaży znaleźliśmy jego kontynuację. Wszystko zaczęło się jednak w latach 90-tych XX wieku.

Pierwotne Shadow Warrior opracowało studio 3D Realms, czyli ekipa odpowiedzialna m.in. za bardzo udany cykl Duke Nukem. Jako że nie był to produkt wybitny, przeszedł przez większego echa, mimo że oferował wysoką grywalność oraz całkiem niezłą oprawę wizualną - jak na tamte czasy.

Wydanie dostępne na GoG zostało oczywiście delikatnie zmodyfikowane by działało na nowoczesnych systemach. Pozbawione jest ono DRM, a jeśli zdecydujecie się je "nabyć", na zawsze będzie do Waszej dyspozycji. Zakupu dokonacie korzystając z linka powyżej.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?