Antologia 3D Realms już w maju na Steamie

Nazwa studia 3D Realms może nie rozbudza już wyobraźni jak dwadzieścia lat temu, jednak jego wkład w historię wirtualnej rozrywki jest niezaprzeczalny - wystarczy tylko wspomnieć takie tytuły, jak Duke Nukem 3D czy Shadow Warrior by w oku starego wyjadacza zakręciła się nostalgiczna łezka.

@ 28.04.2015, 19:02
Kacper "Itchytude" Kutelski
I AM ERROR.
pc

Antologia 3D Realms już w maju na Steamie

Nazwa studia 3D Realms może nie rozbudza już wyobraźni jak dwadzieścia lat temu, jednak jego wkład w historię wirtualnej rozrywki jest niezaprzeczalny - wystarczy tylko wspomnieć takie tytuły, jak Duke Nukem 3D czy Shadow Warrior by w oku starego wyjadacza zakręciła się nostalgiczna łezka. Jeśli zaliczacie się do grona graczy tęskniących za kultowymi produkcjami spod dłuta 3DR to czeka was nie lada gratka - od przyszłego miesiąca na Steamie będziecie mogli zakupić imponujących rozmiarów zbiór tych właśnie klasyków.

W skład zbioru wejdą aż 34 gry autorstwa tego zasłużonego studia, wliczając w to wiele tytułów wyprodukowanych pod nie mniej legendarnym szyldem Apogee Software - znajdziecie tu więc nie tylko jedne z najlepszych wczesnych First Person Shooterów, ale zapoznacie się również z pomniejszymi produkcjami sprzedawanymi w tematycznych składankach oraz otrzymacie szansę zobaczenia platformerowych początków kariery Duke'a Nukema. Na Twitterze 3D Realms umieszczona została imponująca lista wszystkich tytułów dostępnych po zakupieniu Antologii 3D Realms.

Antologia 3D Realms już w maju na Steamie
Kolekcja pojawi się na rynku piątego maja i kosztować będzie 40 dolarów, co przy obowiązującej w pierwszym tygodniu 25% zniżce daje nam cenę niecałego dolara za grę. I o ile część z nich posada w dzisiejszych czasach jedynie wartość sentymentalną, tak klasyki pokroju Blood są godne obczajenia nawet niespełna dwie dekady od czasów swej świetności.

Sprawdź także:
Duke Nukem 3D

Duke Nukem 3D

Premiera: 13 maja 1996
PC, XBOX 360

W niedalekiej w przyszłości morderczy Obcy wylądowali w Los Angeles. Ludzkość znalazła się nagle na szczycie listy gatunków zagrożonych wyginięciem. Nasze szanse są jak j...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?