Nadchodzi Shadow Warrior 3? Twórcy cyklu przygotowują zajawkę nowego projektu

Wygląda na to, że w przyszłym tygodniu polskie studio Flying Wild Hog ujawni kolejne swoje dzieło.

@ 04.07.2020, 13:17
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, xbox one, ps5, xbox x

Nadchodzi Shadow Warrior 3? Twórcy cyklu przygotowują zajawkę nowego projektu

Polskie studio Flying Wild Hog znane jest m.in. ze względu na całkiem udane przywrócenie do życia cyklu Shadow Warrior. Jak się właśnie dowiedzieliśmy, deweloperzy niebawem zapowiedzą swoje kolejne dzieło.


Na łamach Twittera pojawiła Shadow Warrior pojawiła się krótka notka, w której czytamy, że Flying Wild Hog przygotowuje się do zapowiedzi swojego kolejnego projektu. Na grafice czytamy, że obecnie "trwa filmowanie nowej zajawki", twórcy "proszą też o ciszę".


Do prezentacji dojdzie najprawdopodobniej w trakcie Devolver Digital Direct, czyli imprezy, którą zaplanowano na dzień 11 lipca bieżącego roku. Jako że nie wiemy z czym będziemy mieć do czynienia, spodziewamy się zarówno Shadow Warrior 3, jak i całkiem nowej marki.


Shadow Warrior 2, poprzednie dzieło Flying Wild Hog, zadebiutowało na rynku w 2016 roku - było wówczas dostępne na PC, a kilka miesięcy później trafiło też w ręce posiadaczy konsol PS4 i Xbox One. Dwójka zyskała sobie przychylność graczy i recenzentów, więc "trójka" jest jak najbardziej realna.


Czekamy na więcej informacji. Wszystkie będziemy Wam przekazywać na bieżąco.

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosbalic87   @   09:23, 05.07.2020
wskrzesili by lepiej kultowego polskiego Painkillera !!