Valve uruchomiło polskie serwery w Counter-Strike: Global Offensive

W końcu doczekaliśmy się polskich serwerów do rozgrywek w oficjalnych trybach.

@ 12.05.2017, 20:40
Adam "Dirian" Weber
Chwalmy Słońce!
pc

Valve uruchomiło polskie serwery w Counter-Strike: Global Offensive

Po dobrych kilku latach, firma Valve w końcu uruchomiła polskie serwery w grze Counter-Strike: Global Offensive. Mowa oczywiście o oficjalnych serwerach, na których bierzemy udział m.in. w rozgrywkach turniejowych.

Do tej pory grając w trybie turniejowym Counter-Strike: Global Offensive najczęściej łączyliśmy się z serwerami położonymi w Szwecji, gdzie strzelanka od Valve jest niezwykle popularna. W efekcie często graliśmy ze Szwedami, którzy mieli pingi na poziomie ~5 ms, podczas gdy nasze wynosiły znacznie więcej, z reguły od 30ms w górę. Dziś możemy pograć już na polskich serwerach, gdzie pingi są znacznie przyjemniejsze.

Oczywiście same pingi to nie wszystko, ale nie ma chyba nic bardziej irytującego, niż wysoki ping, tym bardziej jeżeli doprowadza on do upierdliwych "lagów". Gdyby tak jeszcze Valve w końcu zdecydowało się na wprowadzenie wyższego tickrate... No ale tego się chyba nie doczekamy.


Sprawdź także:
Counter-Strike: Global Offensive

Counter-Strike: Global Offensive

Premiera: 21 sierpnia 2012
PC, PS3, XBOX 360

Counter-Strike: Global Offensive jest kolejną częścią kultowej strzelanki FPP, która w zamierzchłych czasach swojej genezy była modem do gry Half-Life. Counter-Strike:...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?