Red Dead Retribution zadebiutuje w listopadzie?

Raczej mamy do czynienia z plotką, ale trzeba pamiętać, że to Rockstar - studio, które lubi zaskakiwać ludzi.

@ 06.09.2016, 09:43
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, xbox one

Red Dead Retribution zadebiutuje w listopadzie?

Pisaliśmy wczoraj o tym, że jedna z koreańskich stron poświęconych grom dotarła do informacji, z których wynika, że studio Rockstar pracuje nad remasterem gry Red Dead Redemption. Dzisiaj mamy kolejne doniesienia w temacie, chociaż trzeba przyznać, że tym razem nie chodzi raczej o remaster.

W sieci pojawił się plakat mocno nawiązujący do westernowych klimatów z Red Dead Redemption. Na grafice (widocznej poniżej) widzimy charakterystyczny sznyt, zupełnie nowego bohatera oraz nieco odmieniony tytuł. Widoczna jest też data premiery, z której wynika, że Red Dead Retribution (kontynuacja?) trafi do sprzedaży już w listopadzie bieżącego roku.

Aktualizacja: Wygląda na to, że jednak mamy do czynienia z podróbką.

Chociaż termin zdaje się być mało realny, a w dzisiejszych czasach przygotowanie tego typu plakatu nie jest żadnym problemem, miło byłoby gdyby Red Dead Retribution nie było zwykłą mistyfikacją, a czymś, co rzeczywiście istnieje i niebawem dane nam będzie w nie zagrać.

Jakkolwiek będzie, temat obserwujemy bacznie i jak tylko pojawią się nowe doniesienia, nie omieszkamy się nimi z Wami podzielić. Póki co, zerknijcie poniżej.


Sprawdź także:
Red Dead Redemption

Red Dead Redemption

Premiera: 18 maja 2010
PS3, XBOX 360

Red Dead Redemption to kontynuacja gry Red Dead Revolver, choć podobieństwa zaczynają i kończą się na tytule oraz Dzikim Zachodzie. Red Dead Redemption opowiada inną, pow...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosMicMus123456789   @   20:15, 06.09.2016
Wszystko okaże się w tym tygodniu to już chyba będzie ostatni raz kiedy człowiek się połudzi o wydaniu PC czy remasterze.
0 kudosTheCerbis   @   20:48, 06.09.2016
Wygląda na fejk, ale na remaster mocno czekam.
0 kudosLucas-AT   @   06:52, 07.09.2016
Szczerze, to mam nadzieje, ze ten remaster nie powstaje. Zwykle podniesienie rozdzialki nie jest w stylu Rockstar, wiec jesli pracuja nad remasterem, zmian bedzie tyle co w GTA V na current-genach wzgledem past-genow. To oczywiscoe wymaga duzo pracy i z pewnoscia opoznia premiere kontynuacji, nad ktora czekamy juz 6 lat, a nie bylo nawet jeszcze zapowiedzi. Oby dzis na PS Meeting Rockstar zaprezentowalo zwiastun nowej czesci.

Druga sprawa, jak remaster wyjdzie, to go pewnie kupie, a zaleglosci mam duzo i nie usmiecha mi sie tracic okolo 50-70h (no mniej, bo gre juz znam i aktywnosci poboczne juz bym olal). Szczęśliwy