Firewatch - premiera wersji dla Xboksa One zaplanowana na 21 września

Debiutancki szlagier od Campo Santo wyląduje wreszcie na Xboksie One po kilku miesiącach oczekiwania, oferując przy tym garść nowości.

@ 06.09.2016, 08:47
Kacper "Itchytude" Kutelski
I AM ERROR.
xbox one

Firewatch - premiera wersji dla Xboksa One zaplanowana na 21 września

Firewatch - niepozorny, fabularny przebój z początku bieżącego roku - doczeka się już niebawem portu przeznaczonego dla Xboksa One. Oficjalna informacja na temat wersji gry skierowanej do posiadaczy sprzętu Microsoftu pojawiła się na oficjalnej stronie gry, wieszcząc przy okazji nadejście kilku innych atrakcji związanych z tą popularną produkcją studia Campo Santo.

Xboksowy wariant gry, zgodnie z wcześniejszymi planami, ma pojawić się na rynku już za nieco ponad 2 tygodnie - do lasów Wyoming będziemy mogli zawitać 21 września. Poza wiernie przeniesioną kopią rozgrywki znanej z pierwowzoru, nowe wydanie gry zawierać ma zupełnie nowy tryb zabawy, w postaci "piaskownicowego" free-roam. Zgodnie z oczekiwaniami, ma on znieść ograniczenia obecne w trybie fabularnym, pozwalając graczowi na dowolne zwiedzanie majestatycznego obszaru, oferując przy tym możliwość sprawdzenia w akcji płynnie działającego systemu dnia i nocy. Free-roam ma pojawić się również w pozostałych dwóch wersjach tytułu, jednak dopiero po krótkim okresie ekskluzywności.

Ostatnią zapowiedzianą przez developerów nowością związaną z Firewatch jest tajemnicze Firewatch Audio Tour, o który wzbogacone zostaną wszystkie dostępne na rynku wersje projektu. Póki co ciężko powiedzieć czym dokładnie będzie wspomniany dodatek - więcej informacji w jego temacie zostanie ujawnionych w najbliższym czasie.


Sprawdź także:
Firewatch

Firewatch

Premiera: 09 lutego 2016
PC, PS4, XBOX ONE

Firewatch to debiutancki projekt Campo Santo - studia z San Francisco, złożonego z byłych twórców The Walking Dead i Mark of the Ninja.Gra opowiada o losach Henry'ego, kt...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?