Homefront: The Revolution - sierpniowy update poprawi wydajność gry

Aktualizacja o numerze 2.0 wniesie kolejne usprawnienia rozgrywki.

@ 21.07.2016, 17:40
pc, ps4, xbox one

Homefront: The Revolution - sierpniowy update poprawi wydajność gry

Rewolucja przedstawiona w Homefront: The Revolution nie należy do najbardziej udanych, a na pewno nie do tych najpłynniejszych. Gra od momentu wypuszczenia ma nie lada problemy ze spadkiem wydajności, zwłaszcza na konsolach. Sierpniowa aktualizacja ma dać temu kres.

Poprzednia poprawka o numerze 1.06 była w stanie podnieść liczbę wyświetlanych klatek na sekundę o około pięć oczek w górę, tak przynajmniej wywnioskowała ekipa Digital Foundry po przeprowadzeniu testów. Mowa o konsolowym wydaniu, bo w przypadku komputerów osobistych sytuacja wygląda nieco lepiej. Nasze wrażenia i rozczarowania z wersji PC-towej z znajdziecie klikając tutaj.

"Kontynuujemy pracę nad wydajnością i to właśnie jej poprawa jest głównym celem następnej aktualizacji, której wypuszczenie zostało zaplanowane na sierpień. Wprowadzi kolejne usprawnienia liczby klatek wyświetlanych na sekundę i naprawi pomniejsze błędy", poinformowało Deep Silver.

Homefront: The Revolution zedebiutował na rynku w maju bieżącego roku.


Sprawdź także:
Homefront: The Revolution

Homefront: The Revolution

Premiera: 17 maja 2016
PC, PS4, XBOX ONE

Homefront: The Revolution to kontynuacja wydanej przez firmę THQ strzelaniny z perspektywy pierwszej osoby. Tym razem za tytuł odpowiedzialny jest brytyjski oddział korpo...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosTheCerbis   @   17:57, 22.07.2016
Ktoś z was posiada może nowego Homefronta i mógłby się podzielić wrażeniami z rozgrywki? Jak realnie stoi optymalizacja w tej chwili?